Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
hamburger overlay

Teisinė ir privatumo informacija

Jokių garantijų ir jokios atsakomybės

Nors „Roche" deda daug pastangų, siekdama pateikti tikslią ir naujausią informaciją. Mes nepriimame jokių skundų ir neteikiame garantijų, aiškių ar numanomų, dėl šioje svetainėje pateiktos informacijos tikslumo ar užbaigtumo ir atsisakome bet kokios atsakomybės už informacijos, esančios šioje ar bet kokioje kitoje su šia susietoje svetainėje, panaudojimą. „Roche" bet kada gali pakeisti šią svetainę be perspėjimo, tačiau neprisiima atsakomybės ją atnaujinti. Visi vartotojai sutinka, kad bet kokia prieiga ir naudojimasis šia svetaine ir bet kokia kita svetaine, į kurią yra nuoroda šioje svetainėje, ir jų turiniu yra jų pačių rizika. Nei „Roche", nei bet kuri kita šalis, dalyvaujanti kuriant ar pateikiant šią svetainę ar bet kokią kitą svetainę, į kurią yra nuoroda šioje svetainėje, niekaip nėra atsakinga už bet kokią tiesioginę, atsitiktinę, pasekminę, netiesioginę ar baudžiamąją žalą, kylančią dėl jūsų prieigos, naudojimosi ar negalėjimo naudotis šia svetaine ar bet kuria kita svetaine, į kurią yra nuoroda šioje svetainėje, ar dėl bet kokių šiose svetainėse esančios informacijos klaidų ar trūkumo.

Atgal


Jokių pasiūlymų ir jokių prašymų

Informacija, pateikta šioje svetainėje, nėra siūlymas ar prašymas įsigyti ar turėti, prekiauti ar atlikti bet kokius sandorius dėl „Roche" vertybinių popierių. Investuotojai neturėtų remtis šia informacija, priimdami sprendimus dėl investavimo.

Atgal


Į ateitį orientuota informacija

Šiame puslapyje gali būti į ateitį orientuotos informacijos. Tokioje informacijoje gali būti įvairių reikšmingų neaiškumų, įskaitant mokslinius, verslo, ekonominius ir finansinius veiksnius, todėl tikrieji rezultatai gali žymiai skirtis nuo čia pateiktų.

Atgal


Nuorodos

Nuorodos į trečiųjų šalių puslapius pateikiamos tik dėl patogumo. Mes neišreiškiame jokios nuomonės apie trečiųjų šalių puslapiuose pateikiamą informaciją ir aiškiai atsisakome bet kokios atsakomybės už trečiųjų šalių informaciją ir jos panaudojimą.

Atgal


Prekiniai ženklai

Visi minėtieji prekiniai ženklai priklauso arba yra licencijuoti „Roche" grupės nariui.

Atgal


Autoriaus teisės

„Roche" svetainė ir joje esanti bei nurodoma informacija yra pateikta tik informaciniais tikslais. Bet koks kopijavimas, perdavimas ar kitoks panaudojimas yra griežtai draudžiamas. Prašymas leisti kopijuoti bet kokią šioje svetainėje esančią informaciją turėtų būti pateiktas „Roche" svetainės administratoriui.

Atgal


Privatumo politika F. Hoffmann La-Roche AG internetinio privatumo politikos pareiškimas

Ačiū, kad apsilankėte „Roche" svetainėje ar bendraujate su mumis el. paštu.

„Roche" supranta, kaip svarbu apsaugoti mūsų svetainių lankytojų privatumą, ir kad informacija apie jūsų sveikatą yra ypač slapta. Štai kodėl mes ėmėmės būtinų priemonių, siekdami patenkinti pasaulinius duomenų apsaugos reikalavimus. Mes tvarkome jūsų „asmeninius duomenis" pagal „Roche asmeninių duomenų apsaugos direktyvą" ir ES, Šveicarijos ir kitus galiojančius vietinius įstatymus, reguliuojančius asmeninių duomenų saugojimą, apdorojimą, gavimą ir perdavimą.

„Roche" svetainėms, kuriose pateikiama ši privatumo politika („politika"), ir kuriose jūsų prašoma pateikti kokios nors informacijos, yra patikėta rinkti, tvarkyti ir saugoti asmeninę jūsų informaciją laikantis šios politikos, taip pat galiojančių įstatymų, taisyklių ir įstatų. Ši politika taikoma asmeninei informacijai (kaip nurodyta žemiau), surinktai iš „Roche" interneto išteklių ir komunikacijos priemonių (pavyzdžiui, svetainių, el. laiškų ir kitų interneto priemonių), pateikiančių nuorodą į šią politiką. Ši politika netaikoma asmeninei informacijai, surinktai iš neinternetinių išteklių ir komunikacijos priemonių, išskyrus atvejus, kai tokia informacija yra bendra su asmenine informacija, kurią „Roche" surinko internete. Ši politika taip pat netaikoma trečiųjų šalių internetiniams ištekliams, į kuriuos gali būti nuorodų „Roche" svetainėse ir kur „Roche" nekontroliuoja tokių išteklių turinio ar privatumo politikos.

Mes renkame asmeninę informaciją apie jus, jeigu tik sutinkate ją mums pateikti. Mes nesidaliname jokia jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis jų rinkodaros tikslais, nebent jūs aiškiai leidžiate mums tai daryti. Peržiūrėkite šį privatumo politikos pareiškimą, norėdami sužinoti daugiau, kaip mes renkame, naudojame, dalinamės ir saugome informaciją internete.

 • Renkama informacija
 • Galimi pasirinkimai
 • Saugumas
 • Duomenų naudojimas
 • Dalijimasis duomenimis ir jų perdavimas
 • Nuorodos į kitas svetaines
 • Privatumo politikos pareiškimas vaikams
 • Papildoma informacija apie svetaines
 • Pastaba verslo ir profesionalių svetainių naudotojams
 • Privatumo politikos pareiškimo atnaujinimai
 • Kaip susisiekti su „Roche"Renkama informacija

Yra du pagrindiniai būdai, kuriais „Roche" renka informacija apie jus internete:

Mūsų gaunama informacija
- Asmens tapatybės informacija: galite apsilankyti mūsų interneto svetainėse, nepateikdami jokios asmeninės informacijos. Galime rinkti jūsų asmens tapatybės informaciją (pavyzdžiui, vardą, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ar kitą tapatybės informaciją) tik tada, kai sutinkate ją mums pateikti. Taip pat galime rinkti informaciją apie jūsų sveikatą, kurią pateikiate atsakydami į mūsų klausimus ar apklausas.
- Suvestinė informacija: kai kuriais atvejais mes taip pat pašaliname iš jūsų pateiktų duomenų jūsų asmens tapatybės informaciją ir saugome ją suvestine forma. Galime sujungti šiuos duomenis su kita informacija, siekdami gauti anoniminę suvestinę statistinę informaciją (pavyzdžiui, lankytojų skaičių, pradinį interneto paslaugų tiekėjo srities vardą), naudingą mums norint pagerinti mūsų produktų ir paslaugų kokybę.

Automatiškai renkama informacija
Mes ir kai kurie trečiųjų šalių tiekėjai, su kuriais dirbame, automatiškai gauna tam tikro tipo informaciją, kai bendraujate su mumis mūsų svetainėse ir kai kuriais el. laiškais, kuriuos vieni kitiems siunčiame. Mūsų naudojamos automatinės technologijos ir paslaugos gali apimti, pavyzdžiui, žiniatinklio serverio žurnalus / IP adresus, slapukus, tinklalapio indikatorius ir trečiųjų šalių taikomąsias bei turinio priemones.

Žiniatinklio serverio žurnalai / IP adresai. IP adresas - tai jūsų kompiuteriui jungiantis prie interneto priskiriamas numeris. Visi kompiuteriai internete identifikuojami naudojant IP adresus, leidžiančius kompiuteriams ir serveriams atpažinti vieniems kitus ir tarpusavyje komunikuoti. „Roche" renka IP adresus sistemos administravimo tikslais ir norint pranešti suvestinę informaciją dukterinėms bendrovės filialams, verslo partneriams ir / ar pardavėjams svetainės analizės ir efektyvumo peržiūros tikslais.

Slapukai. Slapukas - tai informacija, automatiškai įrašoma jūsų kompiuterio standžiajame diske, kuomet naršote atitinkamas svetaines. Slapukas identifikuoja jūsų naršyklę serveriui. Slapukai mums leidžia saugoti informaciją serveryje, siekiant pagerinti jūsų naršymo patirtį, atlikti svetainės analizę ir peržiūrėti jos efektyvumą. Dauguma žiniatinklio naršyklių yra nustatytos priimti slapukus, tačiau galite nustatyti savo naršyklę, kad ji nepriimtų jokių slapukų arba informuotų apie slapukų atsiuntimą. Tačiau atminkite, kad kai kurios mūsų svetainių dalys gali veikti netinkamai, jeigu atsisakysite priimti slapukus.

Tinklalapio indikatoriai. Kai kuriuose žiniatinklio puslapiuose ar el. laiškuose „Roche" gali naudoti populiarią interneto technologiją, vadinamą „tinklalapio indikatoriumi" (taip pat žinomą kaip „veiksmo žyma" ar „skaidraus GIF technologija"). Tinklalapio indikatoriai padeda analizuoti svetainių efektyvumą, matuojant, pavyzdžiui, svetainės lankytojų skaičių ar lankytojų, paspaudusių pagrindinius svetainės elementus, skaičių.

Tinklalapio indikatoriai, slapukai ir kitos sekimo technologijos automatiškai nerenka informacijos apie jūsų asmens tapatybę. Tik tada, jeigu savanoriškai pateikiate savo tapatybės informaciją, pavyzdžiui, užsiregistruodami ar siųsdami el. laiškus, šios automatinės sekimo technologijos gali būti naudojamos, siekiant gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojatės svetainėmis ir / ar interaktyviais el. laiškais, kad būtų galima juos padaryti jums naudingesnius.

Paslaugos: Kai kuriose „Roche" svetainėse galime teikti paslaugas, paremtas trečiųjų šalių programomis ir turinio priemonėmis, pavyzdžiui, Google Maps ar QUARTAL FLIFE. Šios trečiosios šalys gali automatiškai gauti tam tikro tipo informaciją kiekvieną kartą, kai naršote mūsų svetainese, naudojančiose tokias trečiųjų šalių programas ir priemones.

Galimi pasirinkimai
Galite pasirinkti kelis variantus, kaip naudositės mūsų svetainėmis. Galite nuspręsti nepateikti jokios asmens tapatybės informacijos, neįvesdami jos į jokias mūsų svetainėse esančias formas ar duomenų laukus ir nenaudodami jokių prieinamų suasmenintų paslaugų. Jeigu nusprendžiate pateikti asmens duomenis, turite teisę bet kuriuo metu matyti ir taisyti savo duomenis, atverdami programą. Kai kuriose svetainėse gali būti paprašyta jūsų leidimo naudoti informaciją tam tikrais tikslais, ir jūs galite su tuo sutikti arba ne. Jeigu pasirenkate konkrečias paslaugas ar komunikacijos priemones, pavyzdžiui, el. naujienlaiškį, bet kuriuo metu galėsite jų atsisakyti, laikydamiesi kiekvienoje iš šių priemonių pateikiamų instrukcijų. Jeigu nusprendžiate atsisakyti paslaugos ar komunikacijos priemonės, mes greitai pašalinsime jūsų informaciją, tačiau mums gali reikėti papildomos informacijos, kad galėtume apdoroti jūsų prašymą.

Kaip aprašyta pirmiau, jeigu norite neleisti slapukams sekti jūsų veiksmų, kai naršote mūsų svetainėse, galite nustatyti savo naršyklę, kad ji atmestų visus slapukus arba praneštų, kai atsiunčiamas slapukas.

Saugumas
„Roche" imasi technologinių ir saugos atsargumo priemonių, taisyklių ir kitų procedūrų, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją nuo nesankcionuotos prieigos, netinkamo naudojimo, paviešinimo, praradimo ar sunaikinimo. Norėdama užtikrinti jūsų informacijos konfidencialumą, „Roche" taip pat naudoja pramoninės kokybės užkardas ir slaptažodžių apsaugą. Tačiau tai ir jūsų asmeninė atsakomybė užtikrinti, kad jūsų naudojamas kompiuteris yra adekvačiai apsaugotas nuo kenksmingos programinės įrangos, pavyzdžiui, Trojos arklių, kompiuterinių virusų ir kirminų. Suprantate, kad nesiimant adekvačių saugumo priemonių (pvz., saugios žiniatinklio naršyklės konfigūracijos, atnaujintos antivirusinės programinės įrangos, asmeninės užkardos programinės įrangos, nenaudojant jokios programinės įrangos ar nuomuojant ją iš abejotinų šaltinių) yra rizika, jog jūsų duomenys ir slaptažodžiai, kuriuos naudojate prieigai prie savo duomenų, gali būti atskleisti nesankcionuotoms trečiosioms šalims.

Duomenų naudojimas
„Roche", įskaitant jos dukterines bendroves, padalinius ir grupes pasaulyje ir / ar bendrovės, kurias mes įgaliojame teikti paslaugas mūsų vardu, naudos bet kokią jūsų asmens tapatybės informaciją, kurią sutinkate mums pateikti, atsižvelgiant į jūsų prašymus. Mes išlaikysime šios informacijos kontrolę ir atsakomybę už jos panaudojimą. Kai kurie šių duomenų gali būti saugomi ar apdorojami kompiuteriuose, kurie yra kitose jurisdikcijose, pavyzdžiui, JAV, kurių duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo tos jurisdikcijos, kurioje gyvenate. Tokiais atvejais užtikrinsime, kad būtų atitinkama apsauga, reikalaujanti, kad apdorojant jūsų duomenis toje šalyje būtų taikomos duomenų apsaugos normos, lygios galiojančioms jūsų gyvenamoje šalyje.

Informacija, taip pat naudojama kitais žmogiškųjų išteklių tikslais (efektyvumo valdymui, tęstinumo sprendimams ar tobulinimo veiksmams), gali būti mums naudinga, norint geriau suprasti jūsų reikmes ir būdus, kaip mes galime pagerinti mūsų produktus bei paslaugas. Ji mums taip pat padeda pritaikyti jums tam tikras komunikacijos priemones, susijusias su jus galinčiomis dominti paslaugomis ir reklama. Pavyzdžiui, galime išanalizuoti svetainių apie konkrečius vaistus ar ligos būklę lankytojų lytį ar amžių ir galime panaudoti šią suvestinių duomenų analizę bendrovės viduje ar pasidalinti ja su trečiosiomis šalimis.

Dalijimasis duomenimis ir jų perdavimas
„Roche" dalijasi jūsų asmens tapatybės duomenimis su įvairiomis trečiosiomis bendrovėmis ar atstovais, teikiančiais technologinę priežiūrą ar veikiančiais mūsų įgaliojimu, siekdama atlikti verslo operacijas, pavyzdžiui, teikti klientams paslaugas, siųsti rinkodaros informaciją apie mūsų produktus, paslaugas ir pasiūlymus. Mes taip pat galime dalintis asmens tapatybės duomenimis su mūsų dukterinėmis bendrovėmis ir filialais. Visos šios bendrovės ir atstovai turi laikytis mūsų privatumo politikos sąlygų.

Mes taip pat atskleidžiame asmens tapatybės informaciją šiais atvejais:

 1. esant svetainės, su kuria yra susiję duomenys, verslo pardavimui, paskyrimui ar perdavimui;
 2. reaguojant į atitinkamus teisėtų valdžios institucijų prašymus ar kur reikalaujama galiojančių įstatymų, teismo orderių ar valdžios nuostatų;
 3. ar kur to reikia korporaciniam auditui, tyrimui, norint atsakyti į skundą ar esant grėsmei saugumui.

Nenaudojama trečiųjų šalių tiesioginei rinkodarai. Mes neparduosime ar kaip kitaip neperduosime asmens tapatybės informacijos, kurią pateikėte mūsų svetainėse, trečiosioms šalims jų tiesioginei rinkodarai, nebent pateiksime jums aiškų pranešimą ir gausime jūsų aiškų leidimą tokiu būdu dalintis jūsų duomenimis.

Išsiųskite draugui ar kolegai. Kai kuriose „Roche" svetainėse galite pasirinkti išsiųsti nuorodą ar pranešimą draugui ar kolegai, nukreipdami juos į „Roche" svetainę. El. pašto adresai, kuriuos galite nurodyti draugui, bus naudojami siekiant išsiųsti jūsų draugui informaciją jūsų vardu, ir „Roche" ar trečiosios šalys nerinks ir nenaudos jų jokiems kitiems tikslams.

Google Analytics. Roche svetainės gali naudoti Google Analytics, Google, Inc. teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą. Google Analytics naudoja slapukus, kurie yra jūsų kompiuteryje įrašomi teksto failai, norint padėti svetainei analizuoti, kaip naudotojai naudojasi svetaine. Informacija, kurią slapukas sukuria apie jūsų svetainės naudojimą (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduotas ir saugomas Google serveriuose, esančiuose Jungtinėse Valstijose. Google naudos šią informaciją siekdama įvertinti jūsų naudojimąsi svetaine, sudarant ataskaitas apie svetainės aktyvumą svetainėms administratoriams ir teikiant kitas paslaugas, susijusias su svetainės aktyvumu ir interneto naudojimu. Google taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalis, kur to reikalauja įstatymai arba kur tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją įgaliotos Google. Google nesies jūsų IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis. Galite atsisakyti naudoti slapukus, pasirinkdami atitinkamus savo naršyklės parametrus, tačiau, kaip minėta pirmiau, atminkite, kad tuomet jums gali būti neprieinamos kai kurios „Roche" svetainės galimybės. Naudodamiesi „Roche" svetaine, jūs leidžiate Google apdoroti duomenis pirmiau minėtu būdu ir tikslais.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų svetainėse yra nuorodų į kitas svetaines, kuriose gali būti naudingos informacijos mūsų lankytojams. Šis privatumo politikos pareiškimas netaikomas toms svetainėms, mes rekomenduojame su jais susisiekti tiesiogiai dėl informacijos apie jų privatumo politiką.

Privatumo politikos pareiškimas vaikams
Mūsų svetainės yra skirtos suaugusiųjų auditorijai. Mes nerenkame jokios asmens tapatybės informacijos iš asmenų, kuriuos žinome esant jaunesnius nei 13 metų amžiaus, be išankstinio patikrinamo jo ar jos teisinio atstovo leidimo. Toks teisinis atstovas turi teisę, esant prašymui, peržiūrėti vaiko pateiktą informaciją ir / arba reikalauti, kad ji būtų pašalinta.

Papildoma informacija apie svetaines
Jeigu svetainėje yra konkrečių nuostatų dėl saugumo, kurios skiriasi nuo pateiktųjų čia, tos nuostatos bus pateiktos jums puslapyje, kuriame renkama asmens tapatybės informacija.

Pastaba verslo ir profesionalių svetainių naudotojams
Jeigu turite su „Roche" verslo ar profesinių ryšių, mes galime naudoti informaciją, kurią pateikiate mūsų svetainėse, įskaitant svetaines, skirtas konkrečiai verslo ir profesionaliems vartotojams, siekiant patenkinti jūsų pageidavimus ir vystyti mūsų verslo ryšius su jumis ir šalimis, kurioms jūs atstovaujate. Mes taip pat galime dalintis tokia informacija su mūsų įgaliotomis trečiosiomis šalimis.

Privatumo politikos pareiškimo atnaujinimai
Kartais „Roche" gali peržiūrėti šį interneto privatumo politikos pareiškimą. Apie visus šio privatumo politikos pareiškimo pakeitimus bus nedelsiant pranešta šiame puslapyje. Jeigu toliau naudojatės mūsų svetainėmis po to, kai buvote informuoti apie mūsų privatumo politikos pareiškimo pakeitimus, tai reiškia, kad jūs leidžiate naudoti naujai pateiktą informaciją, laikantis papildyto „Roche" privatumo politikos pareiškimo nuostatų. Šis privatumo politikos pareiškimas įsigaliojo 2005 m. lapkričio 1 d.

Kaip susisiekti su „Roche"
Jei turite klausimų arba jei norite, kad „Roche" papildytų ar pašalintų jūsų profilį, susisiekite su mumis raštu (paštu) šiuo adresu:

F. Hoffmann-La Roche Ltd
Corporate Communications
Grenzacherstrasse 124
CH-4070 Basel
Switzerland

Jei aiškiai nenurodyta kitaip, šis privatumo politikos pareiškimas taikomas F. Hoffmann-La Roche Ltd or F. Hoffmann-La Roche Ltd svetainėms.

Atgal