Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Dūrimo prietaisai

Atskirus lancetus reikėtų atsargiai išmesti į aštrių daiktų talpyklą, atsižvelgiant į  vietinius galiojančius reikalavimus. Išsamesnės informacijos ieškokite naudotojo instrukcijoje.

Lancetai su pasibaigusiu galiojimo laiku neturėtų būti naudojami. Naudojant baigusį galioti lancet, dūrimo vietoje gali atsirasti infekcija, nes lancetas gali būti praradęs sterilumą.

Imkitės šių parengiamųjų veiksmų:

  • Prieš tyrimą, paskatinkite kraujotaką pakišdami rankas po šilta vandens srove. Prieš tyrimą būtina jas visiškai nusausinti.
  • Pagerinkite kraujotaką pirštuose juos sušildydami.
  • Nuleiskite rankas žemiau liemens ir prieš durdami švelniai pamasažuokite pasirinktą pirštą.
  • Tvirtai prispauskite dūrimo prietaisą prie piršto galiuko.
  • Pradūrę švelniai pamasažuokite pirštą galiuko link, kad padėtumėte susidaryti kraujo lašeliui. Jei šių veiksmų nepakanka, po vieną padalą didinkite dūrimo gylį.

Taip. Tačiau bet kokie piršto galiuko nešvarumai (prakaitas, sultys ar kt.) gali turėti įtakos gliukozės parodymams. Švarūs ir sausi pirštų galiukai yra būtina optimalaus gliukozės matavimo sąlyga.

Ne, Accu-Chek Softclix skirtas naudoti tik  vienam žmogui. Jeigu kas nors kitas naudoja jūsų dūrimo įrenginį, padidėja užkrato ir infekcijos rizika.

Kiekvieno tyrimo metu visuomet  naudokite naują sterilų lancetą. Tai reikia daryti siekiant sumažinti infekcijos riziką. Be higienos priežasčių, yra ir kitų, skatinančių naudoti lancetus tik vieną kartą: nenaudoto lanceto galiukas yra aštrus, optimalios formos ir pjūvio, todėl užtikrina švelnų, iš esmės neskausmingą pradūrimą.

Laikykite savo lancetus švarius ir saugokite juos nuo didelių temperatūros svyravimų.

Norėdami išsaugoti savo dūrimo prietaisą geriausios būklės, reguliariai jį valykite ir iš karto nuo jo nuvalykite kraują. Savo dūrimo prietaisą valykite tik iš išorės. Kartą per savaitę valykite jį audiniu, sudrėkintu 70 % izopropanoliu arba 70 % etanoliu (galite gauti vaistinėje). Be to, kruopščiai nuvalykite dangtelio vidinę pusę medvilniniu audiniu, sudrėkintu 70 % izopropanoliu. Leiskite savo Accu-Chek Softclix dūrimo prietaisui gerai išdžiūti. Niekada nemerkite Accu-Chek Softclix į vandenį ar kokį kitą skystį. Tai gali sugadinti vidines dalis, sutrikdyti dūrimo prietaiso veikimą. Dūrimo prietaisą valykite tik 70 % izopropanoliu ar 70 % etanoliu. Kitos valymui naudojamos medžiagos gali pažeisti plastiką ir sutrikdyti dūrimo prietaiso veikimą. Nevalykite Accu-Chek Softclix lancetų.

Matavimo sistemos

Nuo dūrimo prietaiso nuimkite paprastą dangtelį. Uždėkite skaidrų AKĖV dangtelį ir pasukite įdūrimo gylio nustatymo ratuką iki pageidaujamo įdūrimo gylio. Užtaisykite dūrimo prietaisą.

Tvirtai prispauskite AKĖV dangtelį prie dūrio vietos. Paspauskite paleidimo mygtuką.

Taip, jį galima naudoti alternatyvioms vietoms tikrinti (AKĖV), naudojant specialų AKĖV antgalį. Atliekant AKĖV, rekomenduojame naudoti Accu-Chek Softclix  dūrimo prietaisą: • Ties mažojo piršto pagrindu • Ties nykščio pagrindu • Vidinėje dilbio pusėje. Pasitarkite su savo gydytoju ar jums tinka atlikti matavimą alternatyviose kraujo ėmimo vietose ir kada.

Reikiamas dūrimo gylis priklauso nuo: • Jūsų odos- kuo minkštesnė ir plonesnė jūsų oda, tuo mažesnis gylis turi būti. • Reikiamo kraujo mėginio –kuo daugiau kraujo jums reikia, tuo didesnis pasirinktas nustatymas. Optimalus dūrimo gylis priklauso nuo abiejų šių charakteristikų. Visada pradėkite nuo mažesnių nustatymų, kai naudojate prietaisą pirmą kartą. Jei neišgaunate pakankamai kraujo, pereikite prie didesnių nustatymų, kol gausite reikiamą kraujo kiekį. Alternatyvios kraujo ėmimo vietoms, pabandykite 3 matavimui delno apačioje ir 5.5 matavimui iš dilbio ar žasto. (Tai yra siūlomi nustatymai, jūsų gali skirtis).

Accu-Chek Softclix ir Accu-Chek Multiclix  dūrimo prietaisai naudoja unikalią Clixmotion technologiją, kuri užtikrina dvigubą lanceto kontrolę: preciziškai kontroliuojami lanceto judesiai pirmyn ir atgal yra, nesukelia vibracijos ar virpėjimo, tad audiniai pažeidžiami minimaliai. Odoje lancetas švelniai sustabdomas, ir iš karto tiesia linija ištraukiamas atgal. Šis specialus judesys padeda imti kraują beveik be skausmo.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema
Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek SoftClix

Gaminio aprašas

Accu-Chek Softclix dūrimo prietaisas su unikalia Clixmotion technologija leidžia beveik be skausmo paimti kraujo mėginį. Naudotis Accu-Chek Softclix - paprasta ir patogu. 

Produkto vadovai

DŪRIO GYLIS

11 padėčių

ADATOS SKERSMUO

0,4 mm

Pranašumai ir savybės

Patentuota Clixmotion technologija užtikrina dvigubą lanceto judesio kontrolę. Preciziškai kontroliuojamas lanceto judesys pirmyn (t.y. į vidų) ir atgal nesukelia vibracijos, tad audiniai pažeidžiami minimaliai.

 

Greitas įdūrimas. Accu-Chek lancetas odą įduria greičiau nei per 2 milisekundes.

 

Individualus įdūrimo gylio nustatymas. Galima nustatyti dūrio gylį iš 11 skirtingų įdūrimo gylių, labiausiai atitinkantį individualų odos tipą.

 

Unikalūs lancetai. Tribriauniai smailėjantys lanceto ašmenys ir glotnus jų paviršius užtikrina labai švelnų, beveik be trinties dūrį

Techninės charakteristikos
Dūrio gylis:

11 padėčių, gylio intervalas nuo 0,8 iki 2,3 mm;

Svoris:

21 g

:

Pritaikytas kraujo ėmimui iš alternatyvių kūno vietų, naudojant specialų AKĖV dangtelį;

Lanceto parametrai:

Adatos skersmuo: 0,4 mm

Padengta silikonu