Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Tiesiog aiškūs duomenys. mySugr® ir Accu-Chek Instant®

mySugr – tai programėlė, kurią diabetu sergantys žmonės sukūrė diabetu sergantiems žmonėms, padedanti lengviau atlikti Jūsų kasdienes diabeto procedūras. Mes kuriame pasaulį, kuriame diabetu sergantis žmogus gali gyventi visavertį ir sveiką gyvenimą, nesirūpindamas dėl kasdien varginančios terapijos. Turėdami daugiau nei 4 milijonus registruotų programėlės naudotojų daugiau nei 70 šalių, sėkmingai siekiame savo tikslo – kad diabetas mažiau gadintų gyvenimą®!

Accu-Chek® Instant prijungimas prie programėlės mySugr

Accu-Chek Instant – tai gliukozės kiekio kraujyje matuoklis, kuriuo galima
bet kada pasitikrinti cukraus kiekį kraujyje, parodantis rezultatus greičiau
nei per keturias sekundes! Accu-Chek Instant aiškiau rodo rezultatus, todėl galite pasitikėti savo kasdienio tyrimo reikšmėmis.1 Didelis apšviestas lengvai skaitomas ekranas padeda tinkamiau priimti informacija pagrįstus terapijos sprendimus. Spalvomis pažymėtas siektinų ribų indikatorius, kuriame vis pažvelgę gaunate grįžtamąją informaciją, padeda suprasti, ar Jūsų rodiklis yra per didelis, per mažas ar atitinka siektinas ribas.2

Jungtis suteikia laisvės!

Accu-Chek Instant prisijungia prie programėlės mySugr

 • Prijungę prietaisą prie programėlės mySugr visus savo diabeto duomenis matysite vienoje patogioje vietoje – savo telefone!
 • Prijungę savo prietaisą prie programėlės mySugr, savaime įgyjate teisę nemokamai naudotis mySugr PRO. mySugr PRO suteikia galimybę naudotis nuostabiomis pažangesnėmis programėlės funkcijomis, įskaitant galimybę atsisiųsti PDF ir „Excel“ ataskaitas, patogią nuotraukų funkciją, išmaniąją paiešką ir dar daugiau! Ir tai dar ne viskas...
 • Programėlėje mySugr taip pat veikia mySugr boliuso skaičiuoklė. Įvedus savo duomenis, boliuso skaičiuoklė padės apskaičiuoti korekcijai ar valgiui reikalingą insulino kiekį. Be to, ji suskaičiuoja reikiamą angliavandenių kiekį, jei jaučiate, kad cukrus kraujyje žemas. Jums nereikia skaičiuoti, tegul tai atlieka mySugr.

Tiesiog aiškūs duomenys. Tiesiog ten. Visada.

Sinchronizavus duomenis, savaime pateikiama centralizuota visos terapijos informacijos apžvalga. Nebereikia jaudintis, kad registruodami informaciją padarėte klaidų ar pamiršote sekti savo kasdienius veiksmus! Importuodami duomenis ir prijungę matuoklį, sėdate į diabeto mašinos vairuotojo vietą, greitai priimdami terapijos sprendimus, grindžiamus patikimais ir naujausiais duomenimis.

 1. Atverkite programėlę mySugr
 2. Meniu pasirinkite „Sąsajos“ (Connections)
 3. Pasirodžiusiame sąraše pasirinkite savo prietaisą (programėlę)
 4. Paspauskite „Prisijungti dabar“ (Connect now) ir vadovaukitės pateiktais nurodymais

Norite sužinoti daugiau, kaip prijungti gliukozės kiekio kraujyje matuoklį prie programėlės mySugr? Eikite į šį vaizdo instruktažą.

Sureguliuokite savo siektinų ribų indikatorių (SRI) programėlėje mySugr.

Siektinos ribos kiekvienam asmeniui gali skirtis, tačiau pagal daugumą oficialių rekomendacijų jos svyruoja nuo 3,9 iki 10 mmol/l.3 Prijungus Accu-Chek Instant prie mySugr, į mySugr galima įvesti unikalias siektinų ribų reikšmes. Tai atliekama taip:

 1. Pasirinkite skirtukų juostoje esantį „Daugiau“ (More)
 2. Pasirinkite „Profilis ir nuostatos“ (Profile & Settings)
 3. Pasirinkite „Gliukozės kiekio kraujyje tikrinimas“ (Blood sugar testing)
 4. Įveskite asmenines siektinas reikšmes į laukelius „Hiperglikemija“ (hyper), „Siektina riba“ (target range) ir „Hipoglikemija“ (žemas cukrus kraujyje)

Norėdami užbaigti siektinų ribų sinchronizavimą, būtinai įjunkite Accu-Chek Instant matuoklį. Viską atlikę iki galo, būsite pasirengę išmatuoti cukraus kiekį kraujyje ir įvertinti jį pagal atnaujintas siektinas ribas.

Siektinos ribos indikatorius parodo cukraus kiekio kraujyje rezultatus greičiau nei per keturias sekundes: spalvotas indikatorius tiesiogiai suteikia grįžtamąją informaciją, ar reikšmės yra per didelės, per mažos, ar atitinka siektinas ribas.2 Naudodamiesi programėle mySugr ir Accu-Chek Instant, imkitės priemonių, kad Jūsų reikšmės kuo ilgiau išliktų siektinose ribose.

Programėlė mySugr, kuri dažnai aprašoma populiarioje diabeto žiniasklaidoje (leidiniuose „Medical Tribune“, „The Diabetes Times“, „The Guardian“ ir „Deutsche Ärztezeitung“), supaprastina kasdienę diabeto terapiją. mySugr padeda registruoti duomenis: jos pagrindiniame ekrane galite peržiūrėti grafikus, dienos statistiką, duomenis ir daug daugiau! mySugr sujungia daugybę funkcijų į vieną įrankį, kurį paprasta naudoti.

1 Parkin CG et al. Use of an integrated tool for interpretation of blood glucose data improves correctness of glycemic risk assessment in individuals with type 1 and type 2 diabetes. J Diabetes, Sci Technol. 2017, 11(1), 74–82, Available at: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5375080/ [Accessed 15/03/2021]

2 Diabetyk 24, 2021. Accu-Chek Instant Glucometer. [webpag e] Available at: https://diabetic24.com/accu-chek-instant-glucometerhtml [Accessed 18/01/2021].
3 DiaTribe, 2017. Time-in-Range: What’s an Achievable Goal with Diabetes? [webpage] Available at: https://diatribe.org/time-range-whats-achievable-goal-diabetes [Accessed: 03/03/2021].

MYSUGR, MAKE DIABETES SUCK LESS, ACCU-CHEK ir ACCU-CHEK INSTANT yra registruotieji „Roche“ prekių ženklai. Visi kiti gaminių prekių ženklai ir pavadinimai priklauso atitinkamiems savininkams. © 2022

Dalytis

Įkelta pagal sritį: