Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Dažniausiai užduodami klausimai

Insulino pompos

Absoliučiai. Galite nesudėtingai suporuoti naują atsarginį  Accu-Chek Performa Combo matuoklį su savo pompa.

Galite nustatyti iki 8 žadintuvo priminimų per dieną - matavimams, injekcijoms ar kitiems įvykiams, taip pat automatiniams priminimams po didelių arba mažų gliukozės kiekio kraujyje rezultatų arba tam tikrų valgių metu. Taip pat galite nustatyti priminimus, skirtus susitikimams konkrečiomis dienomis. Pasibaigus numatytam laikui, matavimo prietaisas įsijungia ir parodo priminimą kartu su garsu ar vibracija, jei tyrimo juostelė nebuvo įdėta. Jei matuoklis jau įjungtas ir gliukozės kiekio kraujyje matavimas nebuvo atliktas, priminimas rodomas, kai matuoklis išjungiamas

Kaip ir kita elektroninė ir ryšių įranga, Accu-Chek Combo Bluetooth  paslauga turi būti išjungta pompai ir matuokliui, jei to reikalauja aviakompanija. Nors Bluetooth  paslauga yra išjungta, Accu-Chek Spirit Combo insulino pompa gali būti valdoma atskirai nuo Accu-Chek Performa Combo matuoklio. Norėdami išjungti Bluetooth  paslaugą Accu-Chek Spirit Combo insulino pompai, eikite į Bluetooth nustatymų meniu. Accu-Chek Performa Combo matuoklyje eikite į Nustatymų (Setting) meniu, tuomet pasirinkite Matuoklis (Meter), tada Bluetooth. Vadovaukitės ekrane pateikiamomis instrukcijomis.

Accu-Chek Spirit Combo insulino pompa gali atlaikyti trumpą atsitiktinį vandens kontaktą, pavyzdžiui, lietaus, vandens purslų ar atsitiktinio panardinimo. Prieš eidami į  pirtį ar sūkurinę vonią, dušą ar baseiną, turėtumėte atjungti ir išimti pompą. Jūsų Accu-Chek Performa Combo matuoklis nėra atsparus vandeniui ir visuomet turi būti sausas.

Pažiūrėkitešį trumpą vaizdo įrašą. Žr. dabar (įterpkite atitinkamą nuorodą) 3 paprasti žingsniai, kad gauti  patarimą dėl insulino boliuso: patikrinkite gliukozės kiekį kraujyje, įveskite angliavandenius, kuriuos planuojate suvalgyti, patvirtinkite patarimą ir sušvirkškite boliuso insuliną. Išsamias instrukcijas galite parsisiųsti iš Trumpojo naudotojo vadovo ir 3 paprastus veiksmus patarimui dėl boliuso. (įterpti tinkamą nuorodą)

Boliuso skaičiuoklė pateikia rekomendacijas dėl insulino vienetų, kurie gali būti tiekiami atsižvelgiant į gliukozės kiekį kraujyje, angliavandenių suvartojimą ir asmeninius nustatymus, tokius kaip jūsų insulino ir angliavandenių santykis.

Kai pompos ekrane pasirodys perspėjimas, pompa įspės jus vibruojant ir skleidžiant garsinį signalą. Šis įspėjimas taip pat bus rodomas Accu-Chek Performa Combo matuoklyje, todėl jums nereikės pasiekti pompos, kad pamatytumėte perspėjimą ir imtumėtės tinkamų veiksmų.

Maždaug 2 metrai (6,5 pėdos). Jei pompa pradėjo švirkšti boliusą ir palieka ryšio diapazoną, boliuso dozė bus pabaigta.

Nors Accu-Chek Combo sistema buvo sukurta naudoti kartu siekiant maksimalios naudos, abu gaminiai, jei reikia,  gali būti naudojami kaip atskirti prietaisai.

Daugiausia naudos jūs galite gauti naudodamiesi pompa ir matuokliu kartu. Pompa gali būti valdomas kaip atskiras prietaisas. Visos funkcijos, išskyrus dienoraštį/ grafikus ir boliuso patarimus, yra pačioje pompoje. Kai kuriose šalyse pompa yra siūloma kaip savarankiškas prietaisas.

Pompa ir matuoklis naudoja visuotinai patvirtintą ryšio standartą, vadinamą "Bluetooth®" bevielio ryšio technologija. Tai leidžia pažangiesiems elektroniniams prietaisams bendrauti tarpusavyje per trumpojo nuotolio belaidžius ryšius, tuo pačiu išlaikant aukštą saugumo lygį.

Accu-Chek Combo sistemą sudaro Accu-Chek Spirit Combo insulino pompa ir Accu-Chek Performa Combo  diabeto valdytojas, teikiantis gliukozės kiekio kraujyje matavimą,patarimą dėl  boliuso, nuotolinę pompos kontrolę ir išsamią duomenų valdymo funkciją. Tai diskretiška, pritaikoma pagal asmeninius poreikius ir sukurta taip, kad būtų lengva naudotis.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema
Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek Combo sistema

Gaminio aprašas

Pasirinkę Accu-Chek Combo sistemą, galėsite be rūpesčių veikti viską, ką mėgstate.


Išmanųjį gliukozės koncentracijos kraujyje matuoklį sujungėme su patikima insulino pompa - taip atsivėrė naujos, prie jūsų gyvensenos labiau derančios laisvės galimybės. Šį beveik nepastebimą, paprastai naudojamą ir į delną telpantį prietaisą nesunkiai pritaikysite prie savo poreikių.

Produkto vadovai

Pranašumai ir savybės
 • Insulino pompos naudotojo meniu - lietuvių kalba.
 • Dvipusio „Bluetooth®" belaidžio ryšio technologija, veikianti tarp dviejų prietaisų - su Accu-Chek Performa Combo matuokliu nuotoliniu būdu valdysite visas pompos funkcijas ir galėsite greitai bei nepastebimai sušvirkšti boliusą - visą informaciją apie insulino pompos būklę ir aktyvumą matysite savo delne.
 •  Boliuso patarėjas „Accu-Chek Performa Combo" matuoklyje - greitas, lengvas ir diskretiškas boliuso sušvirkštimas
 •  Iš anksto nustatyti ir pritaikomi priminimo, įspėjimo ir klaidų signalai
 • Pritaikomi insulino pompos meniu - 3 pompos meniu (standartinis, išplėstinis, individualus)
 • pompos apsaugos klasė - IPX8
 • Mažu valandiniu baziniu greičiu (0,05 U/h) leidžiama 20 intervalų per valandą - tinka daugiau nei 99 proc. insuliną leidžiančių žmonių.
 •  Jautresnis užsikimšimo pavojaus signalas, kai užsikimšimas aptinkamas vidutiniškai po 0,7 val., esant 0,1 U/h baziniam greičiui
 • Matuoklio savybės ir pranašumai
 • Daugiaspalvis ekranas - spalvotame ekrane grafikai aiškesni, o pagrindiniai elementai ryškesni.
 • Boliuso skaičiuotuvas matuoklyje - nesudėtingas ir intuityvus boliuso apskaičiavimo procesas nuo gliukozės koncentracijos kraujyje nustatymo iki insulino suleidimo.
Techninės charakteristikos
Didžiausi matmenys:

(be adapterio) apie 82,5 x 56 x 21 mm

Svoris:

apie 103 gramai su baterijomis

Pompos korpusas:
 • smūgiams ir įbrėžimams atsparus plastikas;
 • atsparumas vaistų poveikiui;
 • suapvalinti kampai.
Temperatūros intervalai:
 • veikimo metu: 5 °C-40 °C
 • saugant transportavimo dėkle: 5 °C-45 °C
 • gabenimo metu: -20 °C-50 °C
Oro drėgmė (santykinė drėgmė):
 • veikimo metu: 20%-90 %;
 • saugant transportavimo dėkle: 5%-85 %
 • gabenimo metu: 5%-95 %
Barometrinis slėgis:
 • veikimo metu ar saugant transportavimo dėkle: 70-106 kPA (700-1060 mbar) (ne aukščiau nei 3 000 metrų [10 000 pėd.] virš jūros lygio);
 • gabenimo metu: 50-106 kPA (500-1060 mbar).
Bazinis greitis:

min. - 0,05 U/h, maks. - 50 U/h. Yra 24 valandiniai baziniai greičiai, koreguojami laipsniškai po 0,01 vieneto (iki 1,00 U/h), 0,05 (iki 10,0 U/h) ir 0,1 (iki 50,0 U/h).

Boliusas:
 • maksimalus vieną kartą suleidžiamo boliuso tūris yra 50 vienetų;
 • boliuso kiekis yra pritaikomas palaipsniui, intervalais po 0,1, 0,2, 0,5, 1,0 ir 2,0 vieneto;
 • Standartinis boliusas, padidintas boliusas ir daugiabangis boliusas: koreguojami laipsniškai po 0,1 vieneto;
 • padidinto boliuso ir daugiabangio boliuso trukmė: pritaikoma 15 minučių intervalais (nuo 15 minučių iki 12 valandų).
Laikinasis bazinis greitis:

pritaikomas 10% žingsniais, 0%-90 % (sumažinamas), 110%-500 % (padidinamas). Trukmė pritaikoma 15 minučių intervalais, daugiausia iki 12 valandų. Paskutinė užprogramuota trukmė pateikiama kaip numatytoji trukmė pakeisti kitą programuojamą laikinąjį bazinį greitį.

Didžiausias slėgis:

400 kPa (4,0 bar) plastikinėms kapsulėms bei infuziniams rinkiniams

Srautas (suleidimo greitis):

per infuzinį rinkinio užpildymą ir boliuso leidimą: 0,2 U/sek

Maksimalus kiekis, suleidžiamas esant pavienio gedimo būklei:

1,0 U

Duomenų perdavimas:

infraraudonųjų spindulių (IR) ryšiu

Baterijos naudojimo laikas:

laikas ir data patikimai saugomi atmintyje maždaug 1 valandą po to, kai baterija išimama. Kitos insulino pompos nuostatos (valandiniai baziniai greičiai, likęs kapsulės turinys, boliuso padidinimas bei aktyvusis naudotojo meniu) ir įvykių atmintis (boliuso istorija, bendras dienos insulino kiekis, laikinųjų bazinių greičių istorija ir pavojaus signalų istorija) išsaugomos nepriklausomai nuo baterijos įtampos ir nuo to, kiek ilgai insulino pompoje nebuvo baterijos.

Duomenų saugojimo laikas:

laikas ir data patikimai saugomi atmintyje maždaug 1 valandą po to, kai baterija išimama. Kitos insulino pompos nuostatos (valandiniai baziniai greičiai, likęs kapsulės turinys, boliuso padidinimas bei aktyvusis naudotojo meniu) ir įvykių atmintis (boliuso istorija, bendras dienos insulino kiekis, laikinųjų bazinių greičių istorija ir pavojaus signalų istorija) išsaugomos nepriklausomai nuo baterijos įtampos ir nuo to, kiek ilgai insulino pompoje nebuvo baterijos.

Kapsulės:

„Accu-Chek Spirit" 3,15 ml kapsulės sistema ir „Accu-Chek" 3,15 ml plastikinė kapsulė su Luer tipo jungtimi yra įvertintos ir patvirtintos naudoti su „Accu-Chek Spirit Combo" insulino pompa.

Infuziniai rinkiniai:

„Accu-Chek®" infuziniai rinkiniai su Luer tipo jungtimi. („Accu-Chek" infuzinių rinkinių sudėtyje nėra PVC ir latekso).

Saugos sistemos:

įspėjimų sistema, pyptelėjimai, ekrane pateikiama informacija, vibracija ir du mikroprocesoriai. Jūsų insulino pompoje integruoti du mikroprocesoriai, kurie vykdo nuolatinę kontrolę. Saugos koncepcija pagrįsta tuo, kad vienas procesorius (prižiūrintysis procesorius) prižiūri kitą (pagrindinį procesorių). Kai tik pagrindiniame procesoriuje atsiranda defektas ar trikdis, prižiūrintysis procesorius jį iškart nustato. Variklis iškart išjungiamas ir parodoma „Error E7: ELECTRONIC ERROR" (E7 klaida: elektronikos klaida). Ir atvirkščiai - pagrindinis procesorius bet kada gali nustatyti, ar prižiūrintysis procesorius veikia tinkamai. Variklis - taip pat svarbi saugos dalis, nes pagrindinio bei prižiūrinčiojo procesoriaus ir bešepečio variklio derinys užtikrina didžiausią įmanomą patikimumą ir tikslumą leidžiant insuliną.

Suleidimas:

1/20 esamo valandinio bazinio greičio 3 minučių intervalais.

Automatinis maitinimas:
 • automatiškai įsijungia tinkamai įstačius juostelę;
 • automatiškai išsijungia išėmus juostelę (po 2 minučių);
 • automatiškai išsijungia po 2 minučių, jei matuoklis nenaudojamas.
 • Maitinimo šaltinis: 3 AAA šarminės baterijos.
Baterijų gyvavimo laikas:

baterijos gyvavimo laikas priklauso nuo prietaiso naudojimo ypatybių (prisijungimų prie pompos skaičiaus, duomenų atsisiuntimo, gliukozės kraujyje testų ir pan.).

Matuoklio laikymo sąlygos:

nuo 10 °C iki 50 °C su įdėtomis baterijomis.

Santykinės drėgmės intervalas:

nuo 10 °C iki 50 °C su įdėtomis baterijomis.

Atminties talpa:

1 000 dienyno įrašų

Matmenys:

94 x 55 x 25 mm

Konstrukcija:

telpantis delne

Matavimo principas:

elektrocheminis

Matavimų vidurkiai:

7, 14, 30, 60, 90 dienų.

Duomenų valdymas:
 • registracijos knyga,
 • tendencijų grafikas,
 • siektinos ribos ataskaita parodanti jūsų gliukozės kraujyje tyrimų rezultatų išsidėstymą pasirinktoms laiko riboms,
 • standartinė savaitė
 • standartinė diena
Boliuso patarėjas:
 • boliuso apskaičiavimas;
 • iki 8 laiko blokų, kurie siejasi su boliuso patarėju - individualiam gydymo valdymui.
Priminimai:
 • svarbiausių įvykių priminimai (po mažos gliukozės koncentracijos kraujyje, po didelės gliukozės koncentracijos kraujyje ir po valgio);
 • žadintuvas (iki 8 kartų, pvz., naudojamas priminti apie gliukozės koncentracijos kraujyje testą);
 • datos priminimo signalai (pvz., apsilankymas pas gydytoją, apsilankymas laboratorinių tyrimų kabinete, infuzijos keitimas).
 • Su sveikata susijusių įvykių įvestis (pvz., mankšta, stresas, negalavimas ir kt.)
Pritaikomi nustatymai:
 • vibravimo ir pyptelėjimo funkcija (viena turi būti visą laiką įjungta),
 • 12 val. arba 24 val. laikrodis,
 • mygtukų užrakinimas,
 • pasirinkti angliavandenių vienetus (g, KE, BE, CC),
 • pasirinkti kalbą iš sąrašo, įkelto į matuoklį (iki 4),
 • hiper- ir hipo- įspėjimo ribinės vertės (pyptelėjimas ir (ar) vibravimas),
 • fono apšvietimas - silpnas, vidutinis, stiprus.
 • Kraujo mėginio dydis: 0,6 μl.
 • Matavimo intervalas: 0,6-33,3 mmol/l.
Kraujo mėginių tipai:

kapiliarinis, veninis, arterinis ir naujagimių.
 

 • Laikymo sąlygos: 2 °C-30 °C
 • Hematokrito diapazonas: 20%-70%
Kokybės kontrolė:

2 lygių „Accu-Chek Performa" kontroliniai tirpalai.

Stabilumas:

18 mėnesių kambario temperatūroje.