Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

PERŽIŪRĖTI VISUS VAIZDO ĮRAŠUS

Dažniausiai užduodami klausimai

Matavimo sistemos

Ženklinant rezultatus prieš valgį arba po valgio žymeklis gali suteikti daugiau informacijos apie tai, kaip maistas veikia jūsų gliukozės kiekį kraujyje, siekiant padėti kontroliuoti jūsų rezultatus. Taip pat galite naudoti bendrąjį žymeklį, kad atpažintumėte matavimą iš alternatyvios kraujo ėmimo vietos arba po treniruotės gautą rezultatą. Kai peržiūrėsite atminties rezultatus, šie žymekliai padės jums prisiminti, kuo ypatingas šis tyrimo rezultatas. Norėdami naudoti žymeklį: atlikdami matavimą, kurį norite pažymėti, nepašalinkite tyrimo juostelės. Paspauskite ir atleiskite  dešinį  rodyklės klavišą, kad perjungtumėte žymeklio parinktis. Kai pažymėsite prieš valgį gautą rezultatą,  galėsite pasirinkti tyrimo priminimą po valgio. Po gliukozės kiekio kraujyje tyrimo praėjus 1 ar 2 valandoms, matuoklis supypsės, kad primintų jums – atlikite pasirinkimus nustatymuose. Kai pasirodys žymeklis, kurį norite naudoti, išimkite tyrimo juostelę iš matuoklio. Daugiau informacijos rasite naudotojo vadove.

Apsilankykite savo matuoklio Ekrano pranešimų puslapyje, kuriame yra žinučių ir apibrėžčių sąrašas, arba atsisiųskite savo matuoklio naudotojo vadovą.

Matuoklyje yra papildoma vidinė matuoklio baterija, išlaikanti laiką ir datą. Tačiau jūs vis tiek norite patvirtinti,  kad laikas ir data yra teisingi.

Matuokliuose naudojamos  3 voltų ličio baterijos (CR 2032 tipo), kurias galima rasti daugelyje parduotuvių.

Valymas tiesiog pašalina nešvarumus nuo matuoklio, o dezinfekavimas reiškia pašalinimą daugumos, bet ne visų, ligų sukėlėjų  ir kitų rūšių mikroorganizmų.

Valykite ir dezinfekuokite savo matuoklį kartą per savaitę arba bet kada kai kraujas patenka ant matuoklio. Jūs taip pat turėtumėte išvalyti matuoklį prieš  leidžiant kam nors jį liesti

Kai nustatysite, tyrimo priminimai pypsės kas 2 minutes iki 3 kartų. Tai išsijungs, kai įkišite tyrimo juostelę arba paspausite bet kurį mygtuką. Norėdami visiškai išjungti garsinį signalą, žr. Naudotojo vadove pateiktas nustatymo (set-up) instrukcijas.

Galite nustatyti iki 4 tyrimo priminimų per dieną, su 15 minučių intervalais. Pasibaigus nustatytam priminimo laikui (-ams), pyptelėjimų serija  skambės kas 2 minutes, iki 3 kartų per priminimą. Priminimo pypsėjimas neatsiras, jei matuoklis yra įjungtas nustatytu laiku arba matavimas atliekamas per 15 minučių nuo nustatyto priminimo laiko. Jei įjungsite matuoklį, kai priminimo signalas pypsi, pyptelėjimų serija šiam priminimui sustos skambėti.

Jūsų matuoklyje jau yra įdeti elementai  ir iš anksto nustatytas laikas ir data. Jums gali prireikti pakeisti laiką, kad atitiktų jūsų laiko juostą, arba jei gyvenate vietovėje,  kuri laikosi vasaros laiko, kad pakoreguoti laiką. Norėdami įjungti matuoklį, paspauskite ir atleiskite įjungimo / išjungimo mygtuką. Ekrane pasirodo mirksintis tyrimo juostelės simbolis.

Paspauskite ir laikykite nuspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką dar kartą, kol ekrane pasirodys set-up (nustatymas). Paspauskite ir atleiskite rodykles, kad sumažintumėte arba padidintumėte valandą. Paspauskite ir atleiskite įjungimo / išjungimo mygtuką, norėdami nustatyti valandą. Minutės mirksi. Kartokite 3 ir 4 žingsnius, norėdami nustatyti minučių, AM / PM, mėnesį, dieną ir metus. Mirksintis laukas yra tas, kurį keičiate. Nustačius teisingą laiką ir datą, paspauskite ir laikykite nuspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką, kol pasirodys mirksintis tyrimo juostelės simbolis.

Ne, patikrinkite naudojimo datą ant tyrimo juostelės dėžutės. Nenaudokite pasibaigusio galiojimo laiko tyrimo juostelių.

Matuoklio ekrane rodoma E4, kas reiškia, kad kraujo ant tyrimo juostelės pateko nepakankamai, arba jo pateko po to,  kai tyrimas prasidėjo. Jūs turėtumėte išmesti tyrimo juostelę ir pakartoti gliukozės keikio kraujyje tyrimą.

Žr. sveikatos ir saugos informaciją

Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek Instant

Gaminio aprašas

Accu‑Chek Instant sistema suteikia diabetu sergantiems žmonėms ir jų sveikatos priežiūros specialistams paprastą ir aiškią gliukozės kiekio kraujyje stebėjimo patirtį tiesiog prie jos prisijungus. Tinka pacientams, kuriems reikalinga paprasta gliukozės kiekio kraujyje savikontrolė (GKS), taip pat tiems, kuriems bus naudingos pažangesnės diabeto valdymo funkcijos.
 

  • Tiesiog aišku: siektinos ribos indikatorius, kuris vizualiai padeda pacientams teisingai interpretuoti gliukozės kiekį kraujyje1
  • Paprastai prijungiama: Bluetooth ryšys suteikia galimybę sklandžiai perduoti gliukozės kiekio kraujyje rezultatus į mySugr® programėlę
  • Įrodytas tikslumas: atitinka ISO 15197:2013 / EN ISO 15197:2015 standartą ir užtikrina dar didesnį tikslumą – 10 / 102
Produkto vadovai

DYDIS

<strong>77,1 × 48,6 × 15,3 mm (IPA).</strong>

EKRANAS

<strong>Apšviečiamas skystųjų kristalų</strong>

TYRIMO JUOSTELĖ

<strong>Accu-Chek Instant</strong>

BLUETOOTH

<strong>Su mySugr programėle</strong>

Techninės charakteristikos
Matavimo trukmė:

< 4 sek.

Matuoklio laikymo sąlygos:

-25 iki +70 °C

Veikimo drėgmė:

esant 10–90% oro drėgmei

Mėginio tūris:

0.6 μL

Hematokritas:

10-65%

Didžiausias aukštis:

iki 3 094 metrų virš jūros lygio

Kodavimas:

automatinis kodavimas

Atminties talpa:

Bent 720 gliukozės kiekio kraujyje tyrimo rezultatų ir ne mažiau kaip 30 kontrolės rezultatų su užfiksuotu laiku ir data. Be to, 7, 14, 30 ir 90 dienų vidurkiai

Matmenys:

77,1 × 48,6 × 15,3 mm (IPA).

Svoris:

apie 43 g (su baterijomis)

Baterijos:

dvi 3 voltų ličio baterijos (monetos formos, CR2032 tipo)

Radijo dažnio ryšys:

Bluetooth (mažai energijos reikalaujanti technologija, kuri veikia 2402–2480 MHz dažnių juostoje, kai didžiausia perduodama galia yra 0 dBm (1 mW)).

1Parkin CG et al. Use of an Integrated Tool for Interpretation of Blood Glucose Data Improves Correctness of Glycemic Risk Assessment in Individuals with Type 1 and Type 2 Diabetes. J Diabetes Sci Technol. 2017;11(1):74-82

2Breitenbeck et al. Accuracy assessment of a blood glucose monitoring system for self-testing with three test strip lots following ISO 15197:2013/ISO 15197:2015. J Diabetes Sci Technol. 2017 11(4) 854-855