Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Matavimo sistemos

Ženklinant rezultatus prieš valgį arba po valgio žymeklis gali suteikti daugiau informacijos apie tai, kaip maistas veikia jūsų gliukozės kiekį kraujyje, siekiant padėti kontroliuoti jūsų rezultatus. Taip pat galite naudoti bendrąjį žymeklį, kad atpažintumėte matavimą iš alternatyvios kraujo ėmimo vietos arba po treniruotės gautą rezultatą. Kai peržiūrėsite atminties rezultatus, šie žymekliai padės jums prisiminti, kuo ypatingas šis tyrimo rezultatas. Norėdami naudoti žymeklį: atlikdami matavimą, kurį norite pažymėti, nepašalinkite tyrimo juostelės. Paspauskite ir atleiskite  dešinį  rodyklės klavišą, kad perjungtumėte žymeklio parinktis. Kai pažymėsite prieš valgį gautą rezultatą,  galėsite pasirinkti tyrimo priminimą po valgio. Po gliukozės kiekio kraujyje tyrimo praėjus 1 ar 2 valandoms, matuoklis supypsės, kad primintų jums – atlikite pasirinkimus nustatymuose. Kai pasirodys žymeklis, kurį norite naudoti, išimkite tyrimo juostelę iš matuoklio. Daugiau informacijos rasite naudotojo vadove.

Apsilankykite savo matuoklio Ekrano pranešimų puslapyje, kuriame yra žinučių ir apibrėžčių sąrašas, arba atsisiųskite savo matuoklio naudotojo vadovą.

Matuoklyje yra papildoma vidinė matuoklio baterija, išlaikanti laiką ir datą. Tačiau jūs vis tiek norite patvirtinti,  kad laikas ir data yra teisingi.

Matuokliuose naudojamos  3 voltų ličio baterijos (CR 2032 tipo), kurias galima rasti daugelyje parduotuvių.

Valymas tiesiog pašalina nešvarumus nuo matuoklio, o dezinfekavimas reiškia pašalinimą daugumos, bet ne visų, ligų sukėlėjų  ir kitų rūšių mikroorganizmų.

Valykite ir dezinfekuokite savo matuoklį kartą per savaitę arba bet kada kai kraujas patenka ant matuoklio. Jūs taip pat turėtumėte išvalyti matuoklį prieš  leidžiant kam nors jį liesti

Kai nustatysite, tyrimo priminimai pypsės kas 2 minutes iki 3 kartų. Tai išsijungs, kai įkišite tyrimo juostelę arba paspausite bet kurį mygtuką. Norėdami visiškai išjungti garsinį signalą, žr. Naudotojo vadove pateiktas nustatymo (set-up) instrukcijas.

Galite nustatyti iki 4 tyrimo priminimų per dieną, su 15 minučių intervalais. Pasibaigus nustatytam priminimo laikui (-ams), pyptelėjimų serija  skambės kas 2 minutes, iki 3 kartų per priminimą. Priminimo pypsėjimas neatsiras, jei matuoklis yra įjungtas nustatytu laiku arba matavimas atliekamas per 15 minučių nuo nustatyto priminimo laiko. Jei įjungsite matuoklį, kai priminimo signalas pypsi, pyptelėjimų serija šiam priminimui sustos skambėti.

Jūsų matuoklyje jau yra įdeti elementai  ir iš anksto nustatytas laikas ir data. Jums gali prireikti pakeisti laiką, kad atitiktų jūsų laiko juostą, arba jei gyvenate vietovėje,  kuri laikosi vasaros laiko, kad pakoreguoti laiką. Norėdami įjungti matuoklį, paspauskite ir atleiskite įjungimo / išjungimo mygtuką. Ekrane pasirodo mirksintis tyrimo juostelės simbolis.

Paspauskite ir laikykite nuspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką dar kartą, kol ekrane pasirodys set-up (nustatymas). Paspauskite ir atleiskite rodykles, kad sumažintumėte arba padidintumėte valandą. Paspauskite ir atleiskite įjungimo / išjungimo mygtuką, norėdami nustatyti valandą. Minutės mirksi. Kartokite 3 ir 4 žingsnius, norėdami nustatyti minučių, AM / PM, mėnesį, dieną ir metus. Mirksintis laukas yra tas, kurį keičiate. Nustačius teisingą laiką ir datą, paspauskite ir laikykite nuspaudę įjungimo / išjungimo mygtuką, kol pasirodys mirksintis tyrimo juostelės simbolis.

Ne, patikrinkite naudojimo datą ant tyrimo juostelės dėžutės. Nenaudokite pasibaigusio galiojimo laiko tyrimo juostelių.

Matuoklio ekrane rodoma E4, kas reiškia, kad kraujo ant tyrimo juostelės pateko nepakankamai, arba jo pateko po to,  kai tyrimas prasidėjo. Jūs turėtumėte išmesti tyrimo juostelę ir pakartoti gliukozės keikio kraujyje tyrimą.

Žr. sveikatos ir saugos informaciją

Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek Instant

Gaminio aprašas

Ar norėtumėte, kad gliukozės kiekį kraujyje stebėti būtų nesudėtinga? Naudodamiesi naujuoju matuokliu Accu-Chek Instant, tai galite daryti paprastai ir greitai, tarsi tikrintumėte žinučių sąrašą telefone. Nereikia nieko nustatyti – tiesiog įdėkite tyrimo juostelę, prilieskite mažą kraujo lašą ir dideliame ekrane pamatykite savo gliukozės kiekio kraujyje tyrimo rezultatą

Produkto vadovai

BEVIELĖ TECHNOLOGIJA

Bluetooth<sup>®</sup>

EKRANAS

Apšviečiamas skystųjų kristalų

REZULTATAI

Greičiau kaip per 4 sekundes

DYDIS

77,1 x 48,6 x 15,3 mm

BATERIJOS

2 monetos formos baterijos (CR2032)

TYRIMO JUOSTELĖ

Accu-Chek Instant

DŪRIMO PRIETAISAS

Accu-Chek Softclix

Pranašumai ir savybės
  • Intuityvus siektinos ribos indikatorius jums suteikia vaizdinį užtikrinimą. Galima pritaikyti pagal jūsų asmeninius gydymo tikslus.
  • Tik tai, ko jums reikia. Matuoklyje matote savo tyrimo rezultatą ir rezultatų vidurkius (7, 30, 90 dienų)
  • Nereikia nieko nustatyti – tiesiog įdėkite tyrimo juostelę, prilieskite mažą kraujo lašą ir dideliame ekrane pamatykite savo gliukozės kiekio kraujyje tyrimo rezultatą.
  • Patogi dozavimui tyrimo juostelė: mažą kraujo lašą palieskite bet kuria tyrimo juostelės plataus geltono krašto  vieta.
  • Tikslumą garantuoja Accu-Chek gamintojai, kurie laikosi ISO 15197:2013 / EN ISO 15197:2015 reikalavimų
  • Jūsų gliukozės kiekio kraujyje tyrimo rezultatai automatiškai registruojami ir belaidžiu ryšiu perkeliami į jūsų išmanųjį telefoną ir per USB jungtį į jūsų kompiuterį
  • Visus duomenis galima įkelti į Accu-Chek Connect Online portalą (per USB jungtį) ir programėlę (per Bluetooth®)
  • Vienoje dėžutėje yra 10, 25 ar 50 tyrimo juostelių, todėl galite pasirinkti pagal savo biudžetą ar gydymą
  • Tikrinkitės gliukozės kiekį kraujyje su beveik nesukeliančiu skausmo dūrimo prietaisu Accu-Chek Softclix
Techninės charakteristikos
Matuoklio laikymo sąlygos :

Temperatūra: -25–70° C

Atminties talpa:

Matuoklis automatiškai atmintyje saugo ne mažiau nei 720 gliukozės kiekio kraujyje rezultatų, tačiau galima peržiūrėti tik paskutinio tyrimo rezultatą ir 7, 30 ir 90 dienų vidurkius. Norėdami peržiūrėti gliukozės kiekio kraujyje tyrimų rezultatus, perkelkite juos į suderinamą taikomąją programą. Matuoklis automatiškai atmintyje saugo ne mažiau nei 30 kontrolinių rezultatų, tačiau galima peržiūrėti tik dabartinį kontrolinį rezultatą. Norėdami peržiūrėti kontrolinius rezultatus, perkelkite juos į suderinamą taikomąją programą.

Automatinis išsijungimas:

90 sekundžių po tyrimo, 15 sekundžių išėmus tyrimo juostelę ar 5 sekundės po paskutinio tyrimo rezultato parodymo.

Svoris:

apie 40 g (su baterijomis)

Konstrukcija:

Rankinis

Apsaugos klasė:

III

Matuoklio tipas:

Accu-Chek Instant matuoklis tinka nuolatiniam naudojimui.

Sąsajos:

USB mikro-B jungtis; Bluetooth®; Continua Certified® prie Continua Certified vadovo

Radijo dažnis:

Bluetooth (mažai energijos reikalaujanti technologija, kuri veikia 2402–2480 MHz dažnių juostoje, kai didžiausia perduodama galia yra 0 dBm (1 mW)).

Kaip naudotis Accu-Chek Instant gliukozės kiekio kraujyje matuokliu

* Skaičiai nurodo siektinos ribos indikatoriaus tyrimo grupę (n = 47)

2 Accu-Chek Instant informacinis lapelis

3 Breitenbeck N, Brown, A. „Assessment of a Blood Glucose Monitoring System for Self-Testing with Three Test Strip Lots Following ISO 15197:2013/ EN ISO 15197:2015“.

ACCU-CHEK, ACCU-CHEK CONNECT, ACCU-CHEK INSTANT, FASTCLIX ir SOFTCLIX yra „Roche“ prekių ženklai. Bluetooth® žodinis prekių ženklas ir logotipai yra registruotieji Bluetooth SIG, Inc. prekių ženklai. „Roche“ naudoja juos pagal licenciją. CONTINUA, CONTINUA logotipai ir CONTINUA CERTIFIED yra „Continua Health Alliance“ prekių, paslaugų ar sertifikavimo ženklai. CONTINUA yra registruotasis prekių ženklas kai kuriose, tačiau ne visose šalyse, kuriose platinamas šis gaminys.