Koronavirusas. Patarimai diabetu sergantiems žmonėms
Štai keletas naudingų patarimų, kokių atsargumo priemonių turėtumėte imtis ir ką turite žinoti.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad koronaviruso plitimas tapo pandemija, ir kiekviena šalis šiuo metu taiko priemones infekcijos plitimui sustabdyti. Diabetu sergantys žmonės priklauso rizikos grupei, todėl, norėdami išvengti infekcijos, turėtų imtis papildomų atsargumo priemonių, tačiau taip pat užtikrinti, kad galimo karantino metu jie galės pasirūpinti savimi.
Visų Accu-Chek gaminių galima įsigyti kaip įprasta
Kompanija Roche bendradarbiauja su nukentėjusių šalių sveikatos priežiūros institucijomis ir vyriausybėmis, kad užtikrintų žmonėms sveikatos patikrinimo ir priežiūros paslaugų prieinamumą. Dabar svarbiausia užtikrinti, kad mūsų vaistai ir gaminiai būtų prieinami pacientams, ir pasirūpinti, kad mūsų darbuotojai galėtų atlikti savo darbą kiek įmanoma saugiai.
Kompanija atidžiai stebi situaciją, gaminių tiekimas yra užtikrintas. Visų Accu-Chek gaminių galima įsigyti kaip įprasta, o Roche bendradarbiauja su visais tiekėjais, kad ir toliau patenkintų padidėjusią paklausą.
Atsargumo priemonės diabetu sergantiems žmonėms
Ko reikia karantino atveju? Kaip kontroliuoti diabetą susirgus? Štai keletas naudingų patarimų.
1. Įsitikinkite, jog turite pakankamai juostelių cukraus kiekiui kraujyje matuoti, kad jų užtektų mėnesiui. Svarbu, kad turimi vaistai būtų paskirstomi sąžiningai, todėl venkite kaupti.
2. Taip pat įsitikinkite, kad turite ir kitas reikalingas priemones.
3. Atkreipkite dėmesį, kad ligos atveju gali būti sunkiau reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, kaip dažnai būna, pavyzdžiui, gripo atveju. Tai ypač pasakytina apie sergančius pirmo tipo cukriniu diabetu. Todėl susirgę, cukraus kiekį kraujyje turėtumėte tikrintis dažniau nei įprastai.
4. Sekite naujienas apie nacionalines gaires ir rekomendacijas.
5. Venkite rankų paspaudimų, bučiavimosi ir apkabinimų. Dažnai plaukite rankas, o kai nėra galimybės nusiplauti rankų, naudokite antibakterinį rankų gelį.
6. Kosėdami ar čiaudėdami prisidenkite nosine, kurią vėliau išmesite, arba rankove. Nekosėkite sau į rankas.
7. Jei nerimaujate, kad jums pasireiškė koronaviruso simptomai, susisiekite su gydytoju telefonu. Šie simptomai gali pasireikšti praėjus 2–14 dienų po sąlyčio su užkratu:
- Karščiavimas
- Kosulys
- Dusulys
Norėtume nuoširdžiai padėkoti sveikatos priežiūros specialistams ir visiems kitiems, kurie tokiu sunkiu metu atlieka visuomenei svarbias funkcijas. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo centrą telefonu 8 800 20011 arba el. paštu: [email protected] .