Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Dažniausiai užduodami klausimai

Duomenų apdorojimas

Accu-Chek Smart Pix prietaisų skaitytuvas yra suderinamas su visais Accu-Chek matuokliais ir pompomis, kurie siūlo infraraudonųjų spindulių (IR) duomenų perdavimo funkciją.

Nereikia įkelti programinės įrangos. Viskas, ko jums reikia, jau  yra Accu-Chek Smart Pix  prietaisų skaitytuve. Tiesiog prijunkite jį prie USB prievado, kad pradėtumėte naudotis.

Ne. Sistema suderinama su Windows® 2000, Windows XP, Windows Vista® ar Windows 7 ar 8 operacine sistema.

Įrenginys tiesiog įjungiamas į bet kurį prieinamą USB prievadą. Tiesiog prijunkite ir jis pasiruošęs dirbti.

Accu-Chek Smart Pix prietaisų skaitytuvas suderinamas su Accu-Chek  matuokliais ir pompomis, naudojančiais infraraudonųjų spindulių (IR) duomenų perdavimą.

Galite atspausdinti ataskaitas, kuriose tiksliai nurodyta, ką jūsų sveikatos priežiūros komanda nori žinoti. Accu-Chek Smart Pix prietaisų skaitytuvas  suteikia galimybę nustatyti asmeninius tikslus,  laiko intervalus ir ataskaitų nuostatas. Tad jūs gaunate tai, ką pasirenkate.

Accu-Chek Smart Pix  prietaisų skaitytuvas kaupia duomenis iš gliukozės kiekio kraujyje matuoklių ir insulino pompų dozių. Analizuodami visą šią informaciją jūs galite suprasti tyrimo rezultatus ir  įvertinti tendencijas.

Taip, Accu-Chek Smart Pix yra suderinamas su Microsoft Windows 2000 (Service Pack 4 / SP4), XP ir Vista. Accu-Chek Smart Pix nėra suderinamas su Windows.

Accu-Chek Smart Pix gali ne visiškai tikti Mac kompiuteriams, nes netvirtinama, kad jis su jais yra suderinamas

Accu-Chek Smart Pix yra suderinamas su dauguma Accu-Chek matuoklių ir pompų. Kuo naujesnė versija, tuo geresnis suderinamumas.

Naudoti Accu-Chek Smart Pix yra labai lengva. Tai yra savaiminio diegimo prietaisas, veikiantis atliekant šiuos tris veiksmus: 1. Prijunkite savo Accu-Chek Smart Pix prie savo kompiuterio USB prievado. Paleiskite Smart Pix programinę įrangą spustelėdami Smart Pix diske, kurį galite rasti „My Computer“, esančią start.htm piktogramą. 2. Padėkite savo Accu-Chek gliukozės kiekio kraujyje matuoklį ar Accu-Chek insulino pompą priešais savo Accu-Chek Smart Pix. Paspauskite abu prietaiso mygtukus, kad suaktyvintumėte rezultatų perdavimą, ir kompiuterio ekrane spustelėkite mygtuką „Read Device“. 3. Paleiskite: jūsų gliukozės kiekio kraujyje rezultatai bus parodyti kompiuterio ekrane. Jei norite juos išspausdinti, spustelėkite parinktį „Create Reports“ ir pasirinkite pageidaujamą diagramą.

Jei jūsų Accu-Chek Smart Pix yra prijungtas ir veikia, viršutinėje kairėje ekrano dalyje galite rasti naudojamos versijos informaciją. Jeigu atnaujinate savo prietaisą, ten galite patikrinti, kokia versija atsiunčiama.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema
Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek Smart Pix

Gaminio aprašas

Accu-Chek Smart Pix - prietaisas, kuris importuoja duomenis iš Accu-Check gliukozės kiekio kraujyje matuoklių bei insulino pompų ir iškart pateikia juos lengvai suprantamu formatu.

KALBOS PASIRINKIMAS:

Lietuvių kalba. 1 iš 36 galimų pasirinkti.

ATASKAITOS

Registracijos knyga, Tendencijų diagrama, Dienos diagrama, Savaitės diagrama, Metabolizmo kontrolė, Pasiskirstymas, Insulino pompos duomenys

Pranašumai ir savybės
  • Lengva naudotis. Pakanka prijungti prietaisą per USB jungtį prie kompiuterio ir duomenis iš matuoklių ar insulino pompos akimirksniu perkelsite į kompiuterį.
  • Duomenys iš matuoklių ar insulino pompos susisteminami ir pateikiami grafikų ar lentelių forma.
  • Lengvai pritaikoma individualioms reikmėms. Galima pasirinkti kalbą, pakoreguoti laiko intervalus pagal jūsų režimą ar įsivesti individualias siektinas glikemijos ribas.
  • Sukurtas ataskaitas galite atsispausdinti, išsaugoti kompiuteryje ar nusiųsti elektoriniu paštu sveikatos priežiūros specialistui.
Techninės charakteristikos
Matmenys:

104 x 74 x 38 mm;

Svoris:

90 g;

Maitinimo šaltinis :

USB prievadas 5 V/100 mA;

Prievadai:

1 x infraraudonųjų spindulių sąsaja; 1 x USB prievadas;

Darbinė temperatūra:

5˚C - 40˚C;

Kalbos pasirinkimas:

1 iš 36 (versija 3.0);

Suderinamumus su:

Accu-Chek Guide matuokliu, Accu-Chek Performa Nano matuokliu, Accu-Chek Performa matuokliu,  Accu-Chek Combo sistema, Accu-Chek Spirit insulino pompa

Operacinė sistema:

Internet Explorer® 5 ar vėlesnė; Firefox® 1 ar vėlesnė;