Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Kalbėjimas apie diabetą per pirmąjį pasimatymą

Pirmieji pasimatymai kelia įtampą, net jei nereikia jaudintis, ką kitas žmogus pagalvos apie tai, kad sergate diabetu. Toliau pateikiame keletą naudingų patarimų kaip elgtis pirmojo pasimatymo metu.

Žinokite planus 

Dar prieš pasimatymą naudinga žinoti, ką jo metu veiksite. Per pirmąjį pasimatymą dažniausiai einama vakarienės, tad prieš susitikimą išnagrinėkite konkretaus restorano valgiaraštį internete. Galbūt aktyviai leisite laiką lauke? Įsitikinkite, kad su savimi pasiėmėte viską, ko gali prireikti gliukozės kiekiui kraujyje pasitikrinti ir sureguliuoti. Niekas nesugadina nuotaikos labiau nei būtinybė grįžti namo dėl staiga užplūdusio nuovargio.

Užsiminkite apie diabetą ir leiskite kitam žmogui užduoti klausimų, jei jis (ji) norėtų

Kai diabeto pobūdžio liga taip labai veikia kiekvieną gyvenimo aspektą, tikriausiai ne pro šalį apie ligą informuoti žmones, su kuriais leidžiate laiką (arba tikitės leisti laiką). Abu būsite laimingi, kad nėra didelių paslapčių, be to, tikėtina, kad žmogus, su kuriuo atėjote į pasimatymą, geriau supras Jūsų poreikius.

Nemalonias smulkmenas pataupykite ateičiai 

Net jei žmogus, su kuriuo atėjote į pasimatymą, pats rūpestingiausias ir smalsiausias kada nors sutiktas asmuo bei nesiliauja klausinėti apie gyvenimą sergant diabetu, pasistenkite kai kurias asmeniškesnes smulkmenas palikti ateičiai. Ar jiems tikrai reikia pasakoti apie randus, vaistų šalutinį poveikį, nuotaikų svyravimą ir tobulą algoritmą angliavandenių kiekiui apskaičiuoti? Kažkiek paslapties palikite ir kitam pasimatymui.

Jei jis (ji) išsigąsta, išgirdęs (-usi) apie diabetą 

Panašu, kad turite 2 pasirinkimus. 1 variantas: Jūsų pirmasis pasimatymas gali būti ir paskutinis. Jei kito asmens elgesys bent kiek grubus, nesijauskite įsipareigojęs su juo (ja) praleisti visą vakarą. Atsisveikinkite ir keliaukite namo. 2 variantas: jei kitas asmuo supranta Jūsų padėtį, tačiau akivaizdžiai nenori prasidėti su diabetu sergančiu žmogumi, galite mėgautis likusia vakaro dalimi, tačiau praleisti dalį, kurioje žadama dar paskambinti. Jūsų sveikata svarbiausia. Jei kažkas negali būti su Jumis, kodėl vargintis ir eiti į antrąjį pasimatymą?

Norėdami rasti įkvėpimo pasimatymams, keliaukite į „Discuss Diabetes“ ir skaitykite šią širdį glostančią istoriją: Dating with Diabetes: Chris Stocker Wins Amanda’s Heart http://www.discussdiabetes.com/2012/09/dating-with-diabetes-chris-stocker .

Dalytis

Įkelta pagal sritį: