Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Poveikį pajuto 2 milijonai žmonių. Švenčiame šį svarbų pasiekimą kartu su jumis.

 

Sukūrė „mySugr“

„mySugr“ atsirado prieš septynerius metus, kai keturi kūrybingi kūrėjai (pabandykite pasakyti taip greitai, tris kartus iš eilės!) susibūrė paprastai, tačiau drąsiai misijai: padaryti taip, kad diabetas keltų mažiau problemų. Šiandien prie programėlės jau prisijungė du milijonai naudotojų iš viso pasaulio.

Mus tai labai įkvėpė.

Nuo nepalankių sąlygų...
Pačioje pradžioje mus labai nustebino keli dalykai. Žinojome, kad gyvenimas su cukriniu diabetu kelia daug problemų, taip vis dar yra. Žinojome, kad diabetu sergantiems žmonėms gydymas kelia siaubą, ši situacija taisosi. Kalba, kuria buvo kalbama su diabetu sergančiais žmonėmis, gąsdino, griovė motyvaciją ir alino. Laikas, per kurį buvo sulaukiama atsakymo, taip pat buvo be galo ilgas. Taigi apskritai situacija nebuvo labai gera.

Iki paprastų, smagių, lavinančių ir sveikatinančių.
Žinodami visa tai, nusprendėme sukurti programėlę, kuria galite naudotis bet kur. Programėlę, leidžiančią žmonėms pažaboti diabetą. Savo plėtros plane susitelkėme į keturias pagrindines temas: paprastumą, smagumą, lavinimą ir sveikatinimą. Tuomet, kaip ir šiandien, tikėjome, kad labai svarbu sukurti programėlę, kuriai reikia mažiau mąstymo, su kuria gydymas malonesnis, kuri kalba su žmonėmis jų nesmerkdama ir kuri būtų tikrai naudinga sergantiesiems. Taigi prieš du milijonus registracijų gimė „mySugr“.

Jūs esate tokie pat, kaip mes.
Žinoma, gera pasiekti tikslą. Bet mums šis pasiekimas yra ne vien malonus. Jis primena, kokią įtaką darome jos naudotojų gyvenimams. Žmonėms, kurie kasdien gyvena su cukriniu diabetu. Kaip ir daugelis mūsų „mySugr“. Tai atsakomybė, į kurią mes žiūrime labai rimtai.

Taigi, kada pasieksime dar 2 milijonus?
Žvelgiant į ateitį, kol kas daug nežadėsime ir nereikšime didelių ambicijų. Išskyrus tai: mes ir toliau stengsimės, kad diabetas keltų kuo mažiau problemų. Ir duoti viską, ką galime. Mes taip pat gyvename su cukriniu diabetu ir matome, kad jūs, mūsų vartotojai, esate tokie pat, kaip mes. Norime, kad nuolat matytumėte ir jaustumėte tai visoje mūsų veikloje. Ir toliau kartu spardykime užpakalį tai įkyrėjusiai diabeto pabaisai.

Taigi, pabaigai... ačiū, kad leidote mums būti jūsų gyvenimo dalimi. Ir už pasitikėjimą mumis. Ir už tai, kad prisijungėte ir rekomendavote mus tiek, kad pasiektume šį etapą. Likime kartu!

Dalytis

Įkelta pagal sritį: