Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Kaip naudotis mySugr fotografavimo funkcija?

mySugr nuotraukos padeda ne tik mokytis iš savo duomenų, bet ir tiksliau iš akies suskaičiuoti angliavandenius.

Esame tikri, kad jau pastebėjote, kad pica nėra tik pica ir kad ne visa duona kepama vienodai! Žodis „pica“ ar „duona“ negali jums suteikti šios informacijos, tačiau greita nuotrauka gali! Taigi, manome, kad verta nufotografuoti savo patiekalą. Štai keli patarimai, kaip geriausiai išnaudoti fotografavimo funkciją.

1. Nufotografuokite visą savo patiekalą

Žinome, kad tai sunku, bet stenkitės per daug nesureikšminti vaizdo meniškumo – tai nėra „Maistagramas“!
Čia ypač svarbu tinkamai dokumentuoti viską, ką valgėte. Apkarpyta nuotrauka, kurioje matyti tik pusė bulvyčių porcijos, gali atrodyti gerai, tačiau melas nuotraukoje vėliau jums nepadės. Jei užfiksuosite visą porciją, galėsite įvertinti, ar teisingai įvertinote angliavandenių kiekį.

2. Pridėkite vietą, kurioje valgėte, ir kitą informaciją.

Radote naują mėgstamą makaronų restoraną, tačiau nesate tikri dėl angliavandenių ir porcijos dydžio? Savo žurnalo įraše išsaugokite kuo daugiau informacijos apie įprastus vakarienės patiekalus, pavyzdžiui, vietą, apskaičiuotą kiekį ir tikslų patiekalo aprašymą.
Kitą kartą, kai apsilankysite restorane, galite  rasti jį senuose įrašuose, pasižiūrėti, ką būtent suvalgėte, kokia buvo dozė, ir kaip įvertinote tikslus. Patikrinkite cukraus kiekio kraujyje tendencijas diagramoje, kad sužinotumėte, ar pataikėte į dešimtuką!

3. Pridėkite nuotrauką pavalgius.

Esate labai alkanas ir jus ne itin žavi tai, kad reikia įvesti visus šiuos duomenis prieš čiumpant peilį ir šakutę – jūsų draugai jau įpusėję valgyti! Tiesiog greitai nufotografuokite patiekalą ir valgykite. Žurnalo įrašus galima koreguoti atgaline data, o tai reiškia, kad galite įkelti nuotrauką iš savo bibliotekos ir patiekalą aprašyti galite vėliau.

4. Naudokite tas pačias nuotraukas

Jei dažnai valgote tuos pačius maisto produktus, jums nereikia kiekvieną kartą daryti naujos nuotraukos (jei porcijos yra tokios pačios).  Tiesiog įsitikinkite, kad įjungėte nustatymą „Išsaugoti nuotraukas bibliotekoje“.  Jei tai padarėte, galėsite greitai pasirinkti nuotraukas iš bibliotekos, nereikia kiekvieną kartą fotografuoti iš naujo.

Papildomas profesionalo patarimas:

Ilka naudoja fotografavimo funkciją ne tik valgydama, bet ir fiziniam krūviui registruoti. Ji seka savo bėgimą naudodamasi Programėlė Runtastic. Pabėgiojusi ji greitai nufotografuoja duomenų ekraną ir prideda nuotrauką prie mySugr įrašo. Taip ji ne tik registruoja cukraus kiekį kraujyje ir veiklos trukmę, bet ir išsaugo išsamią visos treniruotės apžvalgą. Nepamirškite, kad mySugr gali išsaugoti kelias nuotraukas kiekviename žurnalo įraše!

 

 

 

Dalytis

Įkelta pagal sritį: