Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Infuzijos aparatai

Sveikatos priežiūros specialistai ir diabeto slaugytojai pedagogai yra vertingas informacijos ir mokymų šaltinis visiems, sergantiems cukriniu diabetu, kuriuo reguliariai turėtumėte pasinaudoti. Tačiau prieš pirmą kartą naudojantis Accu-Chek LinkAssist nėra būtina gauti profesionalaus instruktažo. Pamatysite, kad juo lengva naudotis, laikantis pakuotėje pridedamų naudojimosi instrukcijų.

Vandens sportas ir didelis prakaitavimas gali paveikti infuzijos rinkinio lipnią plėvelę - naudokite papildomą vandeniui pralaidų lipnų pleistrą (pvz., "Tegaderm ™" arba "Opsite ™ IV3000 ™"), kad jūsų vieta būtų apsaugota. Sumuštinio technika: išvalykite odą, leiskite išdžiūti, uždėkite sterilią tvarstomą medžiagą, uždėkite rinkinį ant tvarstomos medžiagos ir uždenkite rinkinį su kita sterilia tvarstoma medžiaga, kad apsaugoti.

Atskiriamieji Accu-Chek infuziniai rinkiniai leidžia jums laisvai atsijungti nuo jūsų insulino pompų kol jūs užsiėmę savo veikla. Pasitarkite su savo gydytoju apie insulino pompos vartojimą sporto metu arba paplūdimyje.

Skausmas infuzijos vietoje gali reikšti, jog naudojate sistemą, neprasiskverbiančią iki jums tinkamo gylio (tai gali būti ypač aktualu vaikams ar liekniems žmonėms). Jeigu naudojate Accu-Chek TenderLink, pabandykite pakeisti įvedimo kampą. Jei naudojate 90° infuzines sistemas, pasitarkite su savo gydytoju dėl perėjimo prie kito adatos ar kaniulės ilgio.

Hipoalergeniškų medžiagų naudojimas Roche yra vienas svarbiausių dalykų. Mūsų infuzinėse sistemose nėra latekso ir PVC, o klijų ir tirpiklių naudojama kuo mažiau. Lipni juosta taip pat sukurta taip, kad leistų po ja esančiai odai kvėpuoti. Tačiau alerginių reakcijų neįmanoma visiškai išvengti. Kartais jos atsiranda staiga, netgi jei naudojate tą patį produktą daugybę metų. Jeigu atsirastų alerginių reakcijų, pasitarkite su savo gydytoju dėl produktų, kurie leistų jums patogiai tęsti gydymą.

Prijungdami rinkinį jūs galite jausti mažą žnybtelėjimą, todėl daugeliui žmonių infuzijos rinkinio prijungimas yra patogesnis nei injekcijos. Kai rinkinys yra po oda, tai yra taip patogu, kad daugelis žmonių pamiršta, kad juos dėvi.

Automatinio įvedimo prietaisą galite naudoti arba ne, tai asmeninio pasirinkimo reikalas. Tai jūs sprendžiate, ar norite įvesti Accu-Chek FlexLink rankiniu būdu ar naudodami mūsų naująjį Accu-Chek LinkAssist įvedimo prietaisą.

Mes sukūrėme Accu-Chek LinkAssist taip, kad jis patenkintų visus diabetu sergančių žmonių, pageidaujančių automatinio įvedimo, pageidavimus ir poreikius. Kai kurie jų turi judėjimo problemų ir sutrikusį regėjimą, todėl jiems labiau tinka didelis įvedimo prietaisas, leidžiantis paprastai, greitai ir beveik neskausmingai įvesti infuzines sistemas.

Accu-Chek LinkAssist įvedimo prietaisas buvo sukurtas visiems tiems, kuriems patinka automatiškai įvesti infuzines sistemas.

Accu-Chek LinkAssist buvo specialiai suprojektuotas automatiškai įvesti Accu-Chek FlexLink 90 laipsnių minkštų kaniulių infuzines sistemas

Jei infuzinė sistema užstringa įvedimo prietaise, atsargiai paspauskite įtempiantį elementą atgal pagrindo link, nenukreipę įvedimo prietaiso į savo kūno dalį ar kažką kitą. Įsitikinkite, kad naudojimo metu pagrindas yra nesuspaustas.

Taip, taip galite pasiekti sunkiai prieinamas infuzijos vietas, pavyzdžiui, nugaroje.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema
Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek LinkAssist

Gaminio aprašas

Accu-Chek LinkAssist įvedimo prietaisas yra specialiai sukurtas naudoti su Accu-Chek FlexLink infuzijos rinkiniu ir padeda užtikrinti sėkmingesnį, sąlyginai beskausmį1 įvedimą

ĮVEDIMAS

90° kampas

INFUZIJOS RINKINYS

Accu-Chek FlexLink

Pranašumai ir savybės
  • Greitas, intuityviai automatinis įvedimo procesas
  • Padeda viena ranka įdėti sunkiai pasiekiamose vietose
  • Integruotas saugos paleidimas padeda išvengti netyčinių įvedimų

 

Papildomos specifikacijos
Įvedimo kampas:

90°

Dydis:

90 x 79 x 28 mm (paruošta įvesti)

1Liebl A, Klinge A, Buhr. Clinical benefits of automatic insertion of infusion sets in CSII. Paskelbta: Europos diabeto tyrimų asociacijos dirbtinio insulino leidimo, kasos ir sąlelių transplantacijos (AIDPIT) 26-asis praktinis seminaras ir 1-asis Europos diabeto technologijų ir transplantacijos susirinkimas; 2007 m. vasario 4–6 d.; Montpellier, Prancūzija.