Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Matavimo sistemos

Nepasitikrinus gliukozės kiekio kraujyje, gali būti vėluojama priimti su sveikata susijusius sprendimus, o tai gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Todėl labai rekomenduojama:

 • Turėti atsarginį baterijų rinkinį, nes baterijos veikimo laikas gali varijuoti dėl įvairių veiksnių, tokių kaip temperatūra ir baterijos gamintojas.
 • Turėti atsarginį gliukozės kiekio kraujyje tikrinimo metodą. Atsarginio gliukozės kiekio kraujyje tikrinimo metodo pavyzdys būtų atsarginis matuoklis ir juostelės. Pasiteiraukite savo sveikatos priežiūros specialisto ar vaistininko apie kitus galimus atsarginius metodus.
 • Jei turite daugiau klausimų, skambinkite į Roche Diabeto priežiūros klientų aptarnavimo liniją telefonu 8 800 20011 jums bus suteikta tolesnė pagalba.

 

 1. Peržiūrėkite vartotojo vadove pateiktas instrukcijas, kaip tinkamai elgtis pasirodžius klaidoms.
 2. Jei vartotojo vadove pateiktos instrukcijos nepadeda pataisyti situacijos, skambinkite į Roche Diabeto priežiūros klientų aptarnavimo liniją telefonu 8 800 20011, ir jums bus suteikta tolesnė pagalba.
 1. Peržiūrėkite vartotojo vadove pateiktas instrukcijas, kaip tinkamai elgtis pasirodžius klaidoms.
 2. Jei vartotojo vadove pateiktos instrukcijos nepadeda pataisyti situacijos, skambinkite į Roche Diabeto priežiūros klientų aptarnavimo liniją telefonu 8 800 20011, ir jums bus suteikta tolesnė pagalba.

 

Ženklinant rezultatus prieš valgį arba po valgio žymeklis gali suteikti daugiau informacijos apie tai, kaip maistas veikia jūsų gliukozės kiekį kraujyje, siekiant padėti kontroliuoti jūsų rezultatus. Taip pat galite naudoti bendrąjį žymeklį, kad atpažintumėte matavimą iš alternatyvios kraujo ėmimo vietos arba po treniruotės gautą rezultatą. Kai peržiūrėsite atminties rezultatus, šie žymekliai padės jums prisiminti, kuo ypatingas šis tyrimo rezultatas. Norėdami naudoti žymeklį: atlikdami matavimą, kurį norite pažymėti, nepašalinkite tyrimo juostelės. Paspauskite ir atleiskite  dešinį  rodyklės klavišą, kad perjungtumėte žymeklio parinktis. Kai pažymėsite prieš valgį gautą rezultatą,  galėsite pasirinkti tyrimo priminimą po valgio. Po gliukozės kiekio kraujyje tyrimo praėjus 1 ar 2 valandoms, matuoklis supypsės, kad primintų jums – atlikite pasirinkimus nustatymuose. Kai pasirodys žymeklis, kurį norite naudoti, išimkite tyrimo juostelę iš matuoklio. Daugiau informacijos rasite naudotojo vadove.

Apsilankykite savo matuoklio Ekrano pranešimų puslapyje, kuriame yra žinučių ir apibrėžčių sąrašas, arba atsisiųskite savo matuoklio naudotojo vadovą.

Matuoklyje yra papildoma vidinė matuoklio baterija, išlaikanti laiką ir datą. Tačiau jūs vis tiek norite patvirtinti,  kad laikas ir data yra teisingi.

Matuokliuose naudojamos  3 voltų ličio baterijos (CR 2032 tipo), kurias galima rasti daugelyje parduotuvių.

Ne, patikrinkite naudojimo datą ant tyrimo juostelės dėžutės. Nenaudokite pasibaigusio galiojimo laiko tyrimo juostelių.

Valymas tiesiog pašalina nešvarumus nuo matuoklio, o dezinfekavimas reiškia pašalinimą daugumos, bet ne visų, ligų sukėlėjų  ir kitų rūšių mikroorganizmų.

Valykite ir dezinfekuokite savo matuoklį kartą per savaitę arba bet kada kai kraujas patenka ant matuoklio. Jūs taip pat turėtumėte išvalyti matuoklį prieš  leidžiant kam nors jį liesti

Kai nustatysite, tyrimo priminimai pypsės kas 2 minutes iki 3 kartų. Tai išsijungs, kai įkišite tyrimo juostelę arba paspausite bet kurį mygtuką. Norėdami visiškai išjungti garsinį signalą, žr. Naudotojo vadove pateiktas nustatymo (set-up) instrukcijas.

Galite nustatyti iki 4 tyrimo priminimų per dieną, su 15 minučių intervalais. Pasibaigus nustatytam priminimo laikui (-ams), pyptelėjimų serija  skambės kas 2 minutes, iki 3 kartų per priminimą. Priminimo pypsėjimas neatsiras, jei matuoklis yra įjungtas nustatytu laiku arba matavimas atliekamas per 15 minučių nuo nustatyto priminimo laiko. Jei įjungsite matuoklį, kai priminimo signalas pypsi, pyptelėjimų serija šiam priminimui sustos skambėti.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema

Žr. sveikatos ir saugos informaciją

Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek Performa

Gaminio aprašas

Kiekvieno gliukozės kiekio kraujyje matavimo metu Accu-Chek Performa matuoklis automatiškai atlieka išsamią matavimo patikrą ir įvertina galimas kliūtis rezultato tikslumui. Išskirtinis, aukščiausios klasės matuoklis suteikia tikslumą, kuriuo jūs galite pasitikėti kiekvieną dieną.

Produkto vadovai

EKRANAS

Skystųjų kristalų

REZULTATAI

Per 5 sekundes

MĖGINIO TŪRIS

0,6µL

DYDIS

94 x 52 x 21 mm

SVORIS

59 g su baterija (CR2032)

TYRIMO JUOSTELĖ

Accu-Chek Performa

DŪRIMO PRIETAISAS

Accu-Chek Softclix

Pranašumai ir savybės
 • Žymekliais prieš ir po valgio galite pažymėti tyrimo rezultatus ir tokiu būdu geriau sekti kasdienius glikemijos svyravimus bei efektyviau  kontroliuoti gliukozės  kiekį kraujyje.
 • 4 priminimo signalai. Priminimo signalo funkcija yra patogi priemonė, primenanti, kad reikia atlikti tyrimą. Galite nustatyti 1-4 priminimo signalus per dieną.
 • Duomenų perdavimas. Matuoklis turi infraraudonųjų spindulių jungtį, leidžiančią jums perkelti išsaugotus tyrimo rezultatus į Accu-Chek Connect Online portalą Accu-Chek Smart Pix įrenginio pagalba.
 • Mažas kraujo mėginys. Accu-Chek Performa tyrimo juostelėms užtenka mažyčio 0,6 mikrolitrų kraujo mėginio.  Jeigu vis tik kraujo mėginio nepakaks, sistema informuos ir leis pakartotinis priliesti kraujo per 5 sekundes.
 • Žaibiškas kapiliarinis užpildymas. Juostelės gale piltuvėlio formos kraujo pritraukimo zona žaibiškai sugeria kraujo lašiuką. Ryškiai geltonas langelis pilkame fone - aiški sritis, kur reikia  priliesti kraujo mėginį.
 • Tikslumą garantuoja Accu-Chek gamintojai, kurie laikosi ISO 15197:2013 / EN ISO 15197:2015 reikalavimų

 

Tikrinkitės gliukozės kiekį kraujyje su beveik nesukeliančiu skausmo dūrimo prietaisu Accu-Chek Softclix

Techninės charakteristikos
Automatinis išjungimas:

Matuoklis  išsijungia po 2 minučių

Matavimo ribos:

0.6 mmol/L – 33.3 mmol/L

Kraujo mėginių tipai:
 • Kapiliarinis, veninis, arterinis ir naujagimio
 • Kapiliarinis visas kraujas gliukozės kiekio kraujyje tyrimui gali būti imamas iš piršto galiuko ir patvirtintų alternatyvių kraujo ėmimo vietų (AKĖV)

 

Hematokrito ribos:

nuo 10 iki 65%

Baterijos veikimo laikas:

maždaug 1000 matavimų

Sistemos veikimo sąlygos:

nuo 8 °C iki 44 °C 

Matuoklio laikymo sąlygos:

nuo -25 °C iki + 70 °C 

Atmintis:

500 tyrimo rezultatų su tyrimo laiku ir data; 20 kontrolinio tyrimo rezultatų;

Tyrimo metodas:

Elektrocheminis

Tyrimo rezultatų vidurkiai:

7, 14, 30 ir 90 dienų

Tyrimo juostelių galiojimas:

18 mėnesių po pagaminimo datos; tyrimo juostelių tinkamumo laikas yra atspausdintas ant tyrimo juostelių dėžutės ir ant tyrimo juostelių indelio etiketės. Tinkamai laikomas ir naudojamas tyrimo juosteles galima naudoti iki atspausdintos tinkamumo laiko pabaigos. Tai taikoma tyrimo juostelėms ir iš naujo, neatidaryto tyrimo juostelių indelio, ir iš jau atidaryto tyrimo juostelių indelio