Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Žaismingi būdai pasakyti „Aš tave myliu“


Valentino diena tapo tokia nuvalkiota. Tikimasi gėlių, vakarienės, saldainių, o tai visai nežavi žmonių, kurie stebi savo suvartojamų angliavandenių kiekį  arba bando numesti svorio. Šiais metais išmėginkite šį tą naujo. Pažvelkite į šiuos žaismingus būdus, skirtus parodyti žmonėms, kaip juos mylite. Geriausia tai, kad jie daug nekainuoja ir yra nuoširdūs.

Parduotuvių lentynos pilnos neskoningų sentimentalių Valentino dienos atvirukų, kurie niekada tiksliai neišreiškia jūsų jausmų. Šiais metais nepirkite brangaus atviruko prekybos centre, geriau patys parašykite kažką, kas nuoširdžiai išreiškia jūsų jausmus...

Pabandykite parašyti tikrai blogą eilėraštį. Tokį nusaldintą ir kvailą, kad jūsų mylimasis negalės sulaikyti garsaus juoko, o vėliau jį įsirėmins ir pasikabins virš židinio. (Nebent esate tikrai puikus poetas. Priešingu atveju, pabandykite!).

Sukurkite rankų darbo kuponų knygutę, papuoštą mylimojo mėgstamiausia spalva, su kuponais, skirtais tokiems dalykams kaip „viena diena be namų ruošos darbų“ arba „dešimties minučių masažas“, ir kitais dalykais, kuriuos jis tikrai mėgsta.

Padarykite šį tą naujo…

Atkurkite savo pirmąjį pasimatymą, mėgstamiausią pasimatymą arba pirmąją savo poros nuotrauką. Jautėte nervinę įtampą, jaudulį ar baimę? Pasikalbėkite apie tai, atgaivintos įsimintinos akimirkos suartins jus.

Norisi iššūkių? Išbandykite ką nors, reikalaujančio drąsos. Kaip jums laipiojimas dirbtinių uolų salėje arba nusileidimas lynu?  Išbandykite kažką naujo, pavyzdžiui, tapybos, keramikos ar maisto gaminimo pamokos. Padarykite kažką naujo ir įsimintino.

Jei norite likti namuose, suplanuokite filmų vakarą. Išsispraginkite sveikų spragėsių, susisupkite į antklodę ir smagiai praleiskite naktį. Rekomenduojame romantinę komediją, pavyzdžiui, „Amelija iš Monmartro“ http://www.imdb.com/title/tt0211915,  „Klausk manęs bet ko“ http://www.imdb.com/title/tt0098258, „Gyvenimas pagal jį“  http://www.imdb.com/title/tt0276751,  „Kai Haris sutiko Salę“  http://www.imdb.com/title/tt0098635,  arba „Paskutinis jaunikio išbandymas“ http://www.imdb.com/title/tt0212338.

Padovanokite savo partneriui tuščią stiklainį, o po to kelias valandas kalbėkitės apie savo svajonių išvyką, apibūdindami, kaip ji atrodytų.  Tada imkitės darbo: pradėkite kaupti nuotykių fondą. Kiekvieną kartą, kai į tą stiklainį įmeskite kelis eurus, prisiminsite artėjančią romantišką išvyką.

Išreikškite jausmus šaligatvio kreidelėmis. Suraitykite didelį užrašą „Su Valentino diena“ priešais laukines duris. Dar geriau, parašykite meilės žinutę kur nors netoliese ir „atraskite“ jį romantiško pasivaikščiojimo metu. 

Sukurkite grojaraštį, pilną dainų, kurias jūs abu mėgstate, romantiškų dainų, dainų iš aplankytų vietų ir dainų apie bendrą ateitį. Paleiskite jį groti ir surenkite spontanišką diskoteką savo svetainėje.

Sukurkite juokingą vaizdo įrašą, kuriame sakote „Aš tave myliu“ skirtingomis kalbomis. Štai instrukcija. https://www.youtube.com/watch?v=iOAMy_GeZTo

Jei labai norite pagaminti vakarienę, kodėl gi neišbandžius netikėtos detalės – pabandykite surengti vakarienę raudonai? Pasigaminkite pomidorų ir itališkos duonelės užkandžiui, ant grotelių kepto tuno, orkaitėje keptų burokėlių ir raudonųjų bulvių su česnaku vakarienei, braškių su šokoladu desertui. Nepamirškite raudonojo vyno.

 

Dalytis

Įkelta pagal sritį: