Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Dešimt puikių svetainių, kuriose galima rasti diabetu sergantiems žmonėms pritaikytų receptų

Jei pavargote gaminti tuos pačius patiekalus kiekvieną savaitę, naujų idėjų rasti nesunku. Žinoma, yra įvairių receptų knygų, kurias sudarė diabetu sergantys žmonės, tačiau internetas - taip pat patogus įkvepiančių idėjų šaltinis. Atrinkome dešimt savo mėgstamiausių svetainių, kuriose galima rasti diabetu sergantiems žmonėms tinkamų receptų. Jei kažką praleidome, būtinai praneškite!

„Diabetic Connect" http://www.diabeticconnect.com/diabetic-recipes  yra ne tik internetinė diabetu sergančių žmonių bendruomenė. Čia taip pat galima rasti daugybę receptų: nuo greitų užkandžių iki ilgai gaminamų vakarienių. Galima net pateikti klausimus specialistui apie savo mitybą

Viena didžiausių receptų svetainių „All Recipes" turi visą skiltį, skirtą diabetu sergantiems žmonėms tinkančiam maistui ir beveik 700 receptų.

„Diabetic Gourmet" neleis jums ilsėtis virtuvėje. Šioje svetainėje yra ne tik šimtai idėjų kiekvienai dienai, bet ir garsių virėjų receptų, nacionalinių patiekalų ir idėjų šventėms. Peržiūrėkite ir mokomuosius vaizdo įrašus.

„Diabetes Daily" pateikia šimtus receptų: originalių receptų, šeimos receptų ir specialiai iš receptų knygų pritaikytų receptų. Visi jie suskirstyti į įprastas kategorijas. Taip pat yra specializuotų kategorijų: labai aštrūs patiekalai, veganiški patiekalai ir žydų Velykos. Pasinaudokite galimybe nemokamai parsisiųsti receptų knygų ir mitybos planų.

„Cooking Light" http://www.cookinglight.com/eating-smart/nutrition-101/diabetic-recipes-00412000084954  pristato daugybę sveikų receptų, sukauptų iš žurnalo archyvo: viskas nuo užkandžių iki desertų. Čia taip pat galima rasti straipsnių apie maistą ir sveiką mitybą http://www.cookinglight.com/eating-smart/nutrition-101/eating-with-diabe..., įskaitant virtuvės įrankius, kuriuos privalu turėti gaminant sveiką maistą.

„Diabetic Living Online" pasirūpino, kad kiekvienas šioje svetainėje pateikiamas receptas atitiktų diabetu sergančių žmonių mitybos gaires ir išlaikytų skonio egzaminą Better Homes and Gardens® išbandymų virtuvėje. Be to, nurodomas angliavandenių kiekis.

„Taste of Home" rūpinasi, kad jūsų mėgstamas naminis maistas būtų sveikas. Kitą kartą, kai užsinorėsite keksiuko, troškinio ar ant grotelių keptos vištienos, ši svetainė ya tai, ko jums reikia.

„Diabetes Forecast" yra Amerikos diabeto asociacijos žurnalas, todėl visi jame pateikiami receptai atitinka griežtas asociacijos gaires ir, žinoma, yra skanūs. Tikrai išsirinksite ką nors iš šimtų receptų, tačiau nepraleiskite ir redaktoriaus rekomendacijų.

Žurnale „Eating Well" pateikiami 46 sveikiausi receptai, tinkami diabetu sergantiems žmonėms ir atspindintys mitybos sergant diabetu pranašumus. „Visiems turėtų rūpėti, kas yra jų lėkštėje", - sako žurnalo leidėjai. Taip pat galite nemokamai parsisiųsti receptų knygų ir mitybos planų.

Dalytis

Įkelta pagal sritį: