Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

6 būdai protui, kūnui ir dvasiai atgaivinti

 

 

„Krisk septynis kartus, aštuntą – atsistok“. 
Japonų patarlė

Jei esate užsiėmę ar pavargę, gali būti sunku skirti laiko sau. Tačiau kelios energijos suteikiančios minutės per dieną gali padėti tapti produktyvesniems ir įveikti gyvenimo bei diabeto keliamus iššūkius.

Štai 6 būdai fizinės, psichinės ir emocinės energijos pasikrauti.

  1. Nuraminkite protą. Sėdėkite ir tiesiog klausykite savęs, giliai kvėpuokite. Jei mėgina įsibrauti koks nors trukdis iš išorės, paprašykite jo palaukti, kol būsite pasirengę grįžti prie savo minčių.
  2. Prisiminkite senus pažadus. Naujųjų metų pažadai kupini gerų ketinimų, tačiau po sausio 1-osios lengva prarasti ryžtą. Nepriklausomai nuo metų laiko, suteikite jiems antrą galimybę, pavyzdžiui, eikite pėsčiomis užuot važiavę arba paragaukite naujų produktų ūkininkų turgelyje. 
  3. Rinkitės energijos suteikiantį užkandį. Valgykite sąmoningai. Rinkitės užkandį, kuriame yra baltymų, ląstelienos ir šiek tiek riebalų, kad energijos lygis nenukristų ir vėliau, sudeginus angliavandenius.
  4. Išgerkite stiklinę vandens. Net ir lengva dehidratacija gali sukelti mieguistumą, o daugelis iš mūsų neišgeria pakankamai vėsaus, švaraus vandens be cukraus ir riebalų, ypač kai esame užsiėmę. 
  5. Žaiskite. Dainuokite ar šokite. Garsiai juokitės. Jei neturite laiko žaisti krepšinį, pažiūrėkite kelis juokingus vaizdo įrašus su katėmis Youtube.
  6. Išjunkite elektros prietaisus. Padarykite pertrauką nuo nebūtinų technologijų. Tikrinkite el. paštą kas valandą (ar rečiau). Nerašykite žinučių, geriau paskambinkite. Pamėginkite išeiti atostogų nuo socialinių tinklų (kaip baisu!). Nukreipkite savo laiką ir dėmesį į dalykus, kurie jums suteikia daugiau naudos.

 

 

Dalytis

Įkelta pagal sritį: