Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Infuzijos aparatai

Sveikatos priežiūros specialistai ir diabeto slaugytojai pedagogai yra vertingas informacijos ir mokymų šaltinis visiems, sergantiems cukriniu diabetu, kuriuo reguliariai turėtumėte pasinaudoti. Tačiau prieš pirmą kartą naudojantis Accu-Chek LinkAssist nėra būtina gauti profesionalaus instruktažo. Pamatysite, kad juo lengva naudotis, laikantis pakuotėje pridedamų naudojimosi instrukcijų.

Vandens sportas ir didelis prakaitavimas gali paveikti infuzijos rinkinio lipnią plėvelę - naudokite papildomą vandeniui pralaidų lipnų pleistrą (pvz., "Tegaderm ™" arba "Opsite ™ IV3000 ™"), kad jūsų vieta būtų apsaugota. Sumuštinio technika: išvalykite odą, leiskite išdžiūti, uždėkite sterilią tvarstomą medžiagą, uždėkite rinkinį ant tvarstomos medžiagos ir uždenkite rinkinį su kita sterilia tvarstoma medžiaga, kad apsaugoti.

Atskiriamieji Accu-Chek infuziniai rinkiniai leidžia jums laisvai atsijungti nuo jūsų insulino pompų kol jūs užsiėmę savo veikla. Pasitarkite su savo gydytoju apie insulino pompos vartojimą sporto metu arba paplūdimyje.

Skausmas infuzijos vietoje gali reikšti, jog naudojate sistemą, neprasiskverbiančią iki jums tinkamo gylio (tai gali būti ypač aktualu vaikams ar liekniems žmonėms). Jeigu naudojate Accu-Chek TenderLink, pabandykite pakeisti įvedimo kampą. Jei naudojate 90° infuzines sistemas, pasitarkite su savo gydytoju dėl perėjimo prie kito adatos ar kaniulės ilgio.

Hipoalergeniškų medžiagų naudojimas Roche yra vienas svarbiausių dalykų. Mūsų infuzinėse sistemose nėra latekso ir PVC, o klijų ir tirpiklių naudojama kuo mažiau. Lipni juosta taip pat sukurta taip, kad leistų po ja esančiai odai kvėpuoti. Tačiau alerginių reakcijų neįmanoma visiškai išvengti. Kartais jos atsiranda staiga, netgi jei naudojate tą patį produktą daugybę metų. Jeigu atsirastų alerginių reakcijų, pasitarkite su savo gydytoju dėl produktų, kurie leistų jums patogiai tęsti gydymą.

Prijungdami rinkinį jūs galite jausti mažą žnybtelėjimą, todėl daugeliui žmonių infuzijos rinkinio prijungimas yra patogesnis nei injekcijos. Kai rinkinys yra po oda, tai yra taip patogu, kad daugelis žmonių pamiršta, kad juos dėvi.

Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek FlexLink

Gaminio aprašas

Accu-Chek® FlexLink infuzijos rinkinys suteikia maksimalų saugumą, didžiausią dėvėjimo patogumą ir lengvą, kontroliuojamą, beveik neskausmingą rankinį ar automatinį adatos įsmeigimą. Tai idealus infuzijos rinkinys vaikams, žmonėms, kurie pradeda naudoti pompą, ir patyrusiems pompos naudotojams

Pranašumai ir savybės

Accu-Chek FlexLink infuzijos rinkinio savybės:

  • Lengvesnis adatos įsmeigimas. 90° įsmeigimo kampas ir  trumpesnė įvedimo adata bei mėlynas laikiklis padaro šią procedūrą labai paprasta.
  • Atgalinė jungtis. Palengvina prijungimą ir atjungimą.
  • Užapvalinti kampai. Plokščias kaniulės korpusas yra patogus nešioti, ne taip kliūva ir nesimato po rūbais.
Techninės charakteristikos
Kaniulė:

minkšta

Kaniulės ilgis:

8 arba 10 mm

Įvedimo kampas:

status, 90˚

Atjungimas:

taip, šone

Kaniulės skersmuo:

smulkus (25G/27G kalibras)

Infuzinio vamzdelio ilgis:

30, 60, 80 arba 110 cm

Infuzinio vamzdelio tvirtumas:

labai lankstus

Aukštis:

6,4 mm