Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

mySugr® ir Accu-Chek® Instant

Kaip naudoti siektinos ribos indikatorių

Accu-Chek Instant – tai gliukozės kiekio kraujyje matuoklis, kuris parodo tikslius¹, spalva pažymėtus rezultatus greičiau nei per keturias sekundes.  Bet ar žinojote, kad prijungę matuoklį prie programėlės mySugr įgyjate daugiau diabeto valdymo laisvės?

Programėlė mySugr  (skirta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms) visada buvo patikimas palydovas, padedantis valdyti savo diabetą tiesiai iš telefono, todėl labai džiaugiamės, galėdami pridėti Accu-Chek Instant prie produktų, kurie tiesiogiai prijungiami, prie mySugr  šeimos.

Prijungę galite pakeisti Accu-Chek Instant siektinos ribos nustatymus per programėlę mySugr ir stebėti bei tvarkyti daugybę duomenų, pažangiau valdydami diabetą. Argi tai ne šaunu?! Be to, „Bluetooth“ jungtis reiškia, kad visi Accu-Chek Instant tyrimo rezultatai automatiškai užfiksuojami mySugr. Skamba gerai? Skaitykite toliau ir sužinosite daugiau!

 

Kaip naudoti SRI

 

Pasisveikinkite su naujuoju draugu – siektinos ribos indikatoriumi (SRI). Siektinos ribos indikatorius yra dideliame, apšviestame Jūsų Accu-Chek Instant ekrane. Jis parodo cukraus kiekio kraujyje rezultatus greičiau nei per keturias sekundes: spalvotas indikatorius tiesiogiai suteikia grįžtamąją informaciją, ar reikšmės yra per didelės, per mažos, ar atitinka siektinas ribas2.

Svarbus sveikatos priežiūros tikslas – užtikrinti, kad cukraus kiekis kraujyje kuo ilgiau išliktų siektinose ribose. Tyrimai parodė, kad laikas, kurį cukraus kiekis kraujyje išlieka siektinose ribose, ir antrinių ligų rizika yra glaudžiai susiję3. Kiekvieno žmogaus siektinos ribos gali skirtis atsižvelgiant į Jūsų pirminio sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo rekomendacijas, pagal oficialiausias rekomendacijas jos yra nuo 3,9 –10 mmol/L4.

mySugr yra tam, kad padėtų Jums nustatyti nedidelius, bet pasiekiamus tikslus ir prailginti bendrą laiką, kurį cukraus kiekis kraujyje išlieka siektinose ribose. Galime padėti lengvai sureguliuoti Jūsų Accu-Chek Instant siektinos ribos indikatorių. Kiekvienas Accu-Chek Instant matuoklis turi savo unikalų asmeninį identifikavimo numerį ir prisijungimo raktą, kad jūsų duomenys būtų saugūs5.

Prijungę savo Accu-Chek Instant matuoklį prie mySugr ir atlikę vos kelis veiksmus galite programėlėje įvesti savo unikalias siektinos ribos reikšmes. Instrukcijos „Android“ ir „iOS“ naudotojams šiek tiek skiriasi, todėl atkreipkite dėmesį, kurie iš jų tinka būtent Jums:
 

                      1 veiksmas.

○      Android“ įrenginiuose: atverkite šoninį meniu ir jame pasirinkite „Profilis ir nuostatos“ (Profile & Settings).

○      iOS“ įrenginiuose: Naršymo juostoje spustelėkite „Daugiau“ (More) ir pasirinkite „Profilis ir nuostatos“ (Profile & Settings).

2 veiksmas.

○      Android“ įrenginiuose: Pasirinkite „Terapija“ (Therapy).

○      iOS“ įrenginiuose: Pasirinkite „Cukraus kraujyje tyrimas“ (Blood sugar testing).

           3 veiksmas.

○      Android“ ir „iOS“ įrenginiuose: Įveskite asmenines siektinas reikšmes į laukelius „Hiperglikemija“ (aukštas cukrus kraujyje), „Siektina riba“ (siektinos ribos), ir „Hipoglikemija“ (žemas cukrus kraujyje).

           4 veiksmas.

○      Android“ įrenginiuose: viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite „Patvirtinimas“ (Confirmation), kad išsaugotumėte pakeitimus.

○      iOS“ įrenginiuose: Atlikta. 

Norėdami užbaigti siektinų ribų sinchronizavimą, būtinai įjunkite Accu-Chek Instant matuoklį. Viską atlikę iki galo, būsite pasirengę išmatuoti cukraus kiekį kraujyje ir įvertinti jį pagal atnaujintas siektinas ribas.

Sutvarkę sietinų ribų nuostatas mySugr, būsite pasirengę atlikti būtinus veiksmus, kad prailgintumėte bendrą laiką, kurį cukraus kiekis kraujyje išlieka siektinose ribose  ir pagerintumėte savo bendrą sveikatą!

 

mySugr® ir Accu-Chek® Instant. Kartu geriau.

 

Jei Accu-Chek Instant sistema padeda lengviau suprasti cukraus kiekio kraujyje rezultatus1, tik įsivaizduokite, ką ji gali padaryti kartu su programėle mySugr (skirta „Android“ ir „iOS“)!

Programėlė mySugr yra lyg vieno sustojimo parduotuvė, leidžianti Jums valdyti savo diabetą tiesiai iš telefono. Greitai perbraukę per mySugr valdymo skydelį, pamatysite aiškias gliukozės diagramas ir specifinių duomenų 7, 14, 30 ir net iki 90 dienų vidurkius. Netgi galite prijungti „Google Fit“ arba „Apple Health“ stebėjimo priemonę, kad įtrauktumėte kasdienius fizinio aktyvumo duomenis.

Dabar galite mėgautis  asmeniškai pritaikyta monstro tramdytojų komanda ir su didesniu pasitikėjimu kiekvieną mėnesį atlikti sveikatos patikrą! Prijungus Accu-Chek Instant, diabetas valdomas veiksmingiau, nes Jums lengviau tinkamai interpretuoti duomenis, ir tai suteikia dvasios ramybės2.  Vėl paimkite diabeto valdymo vairą į rankas naudodami programėlę mySugr. Visi duomenys apie Jūsų diabetą vienoje vietoje.

 

„Man patinka programėlė @mysugr! Tokia paprasta, bet neįtikėtinai visa apimanti ir padedanti savarankiškai valdyti diabetą. Nenorėčiau be jos tvarkytis“.

Thomas Mason

 

Tiesiog aišku. Visada.

 

Kaip prisijungti?

 

Akimirksniu prijunkite Accu-Chek Instant prie mySugr. Pirmiausia paimkite savo išmanųjį telefoną ir Accu-Chek matuoklį*. Į išmanųjį telefoną atsisiuntę programėlę mySugr, atlikite keturis toliau nurodytus paprastus veiksmus:

  1. Įjunkite telefono „Bluetooth“ ir meniu pasirinkite „Ryšiai“ (Connections).
  2. Pasirodžiusiame sąraše pasirinkite savo Accu-Chek Instant ir bakstelėkite „Jungtis dabar“ (Connect Now).
  3. Vykdykite išmaniojo telefono ekrane pateiktus nurodymus.
  4. Matuoklio galinėje pusėje suraskite atitinkamą PIN kodą ir įveskite jį telefone.

Ir štai! Dabar Jūsų įrenginys prijungtas! Nuo šiol programėlė mySugr veiks kaip Jūsų ir Accu-Chek Instant komunikacijos vadovas. Tai reiškia, kad baigus sinchronizavimą programėlėje mySugr pakoreguotos nuostatos bus perkeltos į Jūsų Accu-Chek Instant matuoklį.

 

*Kai kurie vartotojai mano, kad patogiau užsirašyti Accu-Chek Instant galinėje dalyje esantį PIN kodą, kad galėtų jį matyti prieš prasidedant sujungimo procesui.

  1. Breitenbeck, N., Brown, A., 2017. Accuracy Assessment of a Blood Glucose Monitoring System for Self-Testing with Three Test Strip Lots Following ISO 15197:2013/EN ISO 15197:2015. Journal of diabetes science and technology, [internete]. Prieinama adresu https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28625090/.
  2. 2022 Accu-Chek Instant gliukometras. https://www.accu-chek.lt/lt/instant-forward   
  3. 2022 Accu-Chek Instant gliukometras. https://www.accu-chek.lt/lt/matavimo-sistemos/instant
  4. Vigersky R. A., McMahon C., 2019. The Relationship of Hemoglobin A1C to Time-in-Range in Patients with Diabetes. Diabetes Technology and Therapeutics, [internete]. Prieinama adresu https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30575414/.
  5. DiaTribe, 2017. Time-in-Range: What’s an Achievable Goal with Diabetes?  https://diatribe.org/time-range-whats-achievable-goal-diabetes
  6. Accu-Chek, 2022. Dažnai užduodami klausimai. https://www.accu-chek.lt/lt/matavimo-sistemos/instant/support

Dalytis

Įkelta pagal sritį: