Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Infuzijos aparatai

Sveikatos priežiūros specialistai ir diabeto slaugytojai pedagogai yra vertingas informacijos ir mokymų šaltinis visiems, sergantiems cukriniu diabetu, kuriuo reguliariai turėtumėte pasinaudoti. Tačiau prieš pirmą kartą naudojantis Accu-Chek LinkAssist nėra būtina gauti profesionalaus instruktažo. Pamatysite, kad juo lengva naudotis, laikantis pakuotėje pridedamų naudojimosi instrukcijų.

Vandens sportas ir didelis prakaitavimas gali paveikti infuzijos rinkinio lipnią plėvelę - naudokite papildomą vandeniui pralaidų lipnų pleistrą (pvz., "Tegaderm ™" arba "Opsite ™ IV3000 ™"), kad jūsų vieta būtų apsaugota. Sumuštinio technika: išvalykite odą, leiskite išdžiūti, uždėkite sterilią tvarstomą medžiagą, uždėkite rinkinį ant tvarstomos medžiagos ir uždenkite rinkinį su kita sterilia tvarstoma medžiaga, kad apsaugoti.

Atskiriamieji Accu-Chek infuziniai rinkiniai leidžia jums laisvai atsijungti nuo jūsų insulino pompų kol jūs užsiėmę savo veikla. Pasitarkite su savo gydytoju apie insulino pompos vartojimą sporto metu arba paplūdimyje.

Skausmas infuzijos vietoje gali reikšti, jog naudojate sistemą, neprasiskverbiančią iki jums tinkamo gylio (tai gali būti ypač aktualu vaikams ar liekniems žmonėms). Jeigu naudojate Accu-Chek TenderLink, pabandykite pakeisti įvedimo kampą. Jei naudojate 90° infuzines sistemas, pasitarkite su savo gydytoju dėl perėjimo prie kito adatos ar kaniulės ilgio.

Hipoalergeniškų medžiagų naudojimas Roche yra vienas svarbiausių dalykų. Mūsų infuzinėse sistemose nėra latekso ir PVC, o klijų ir tirpiklių naudojama kuo mažiau. Lipni juosta taip pat sukurta taip, kad leistų po ja esančiai odai kvėpuoti. Tačiau alerginių reakcijų neįmanoma visiškai išvengti. Kartais jos atsiranda staiga, netgi jei naudojate tą patį produktą daugybę metų. Jeigu atsirastų alerginių reakcijų, pasitarkite su savo gydytoju dėl produktų, kurie leistų jums patogiai tęsti gydymą.

Prijungdami rinkinį jūs galite jausti mažą žnybtelėjimą, todėl daugeliui žmonių infuzijos rinkinio prijungimas yra patogesnis nei injekcijos. Kai rinkinys yra po oda, tai yra taip patogu, kad daugelis žmonių pamiršta, kad juos dėvi.

Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN

Accu-Chek TenderLink

Gaminio aprašas

Accu-Chek TenderLink infuzinė sistema suteikia daugiau laisvės aktyviam gyvenimo būdui. Ši kintamo kampo, minkštos kaniulės infuzinė sistema suteikia didžiausią dėvėjimo patogumą ir judėjimo laisvę.

Pranašumai ir savybės
  • Minkštos kaniulės ir galimybės pasirinkti įsmeigimo kampą dėka, su Accu-Chek® TenderLink infuzine sistema turite visapusišką laisvę.
  • Įstrižinis dūris leidžia išvengti kontakto su raumenimis ir prisitaiko prie kiekvieno judesio.
  • Puikiai tinka žmonės gyvenantiems aktyviai ar turintiems mažiau poodinio riebalinio audinio.
  • Patogus, nesukeliantis alergijos, tvirtai prisiklijuojantis pleistras, gerai laikosi vienoje vietoje.
  • Prireikus, infuzinę sistemą galima paprastai atjungti ir vėl prijungti. Atjungus infuzinę sistemą, kaniulė lieka po oda, jos pakeisti nereikia.
  • Keičiant kaniulę, nereikia keisti viso vamzdelio ir pripildyti jį insulino. Taip sutaupomas laikas ir insulinas
  • Girdimas spragtelėjimas patvirtina, kad infuzinė sistema buvo sujungta tvirtai.
Techninės charakteristikos
Kaniulė:

minkšta

Kaniulės ilgis:

13 ir 17 mm

Įvedimo kampas:

kintamas, 20 ˚-45˚

Atjungimas:

šone

Kaniulės skersmuo:

smulkus (22 kalibras)

Infuzinio vamzdelio ilgis:

30, 60, 80 arba 110 cm

Infuzinio vamzdelio tvirtumas:

labai lankstus

Aukštis:

6,1 mm