Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania

Susisiekite su mumis

Dėkojame, kad apsilankėte mūsų Accu-Chek svetainėje.

Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl Accu-Chek gaminių, skambinkite mums ar rašykite el. paštu.

El. laiškai tvarkomi įprastomis darbo valandomis. Atsakymai pateikiami per 72 valandas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė nėra skirta pranešti mūsų bendrovei apie gaminių nepageidaujamus reiškinius.

Norėdami pranešti apie su gaminiu susijusius nepageidaujamus reiškinius, skambinkite nemokama Accu-Chek klientų liniją 8 800 20011.

Prireikus skubios medicinos pagalbos, kreipkitės į Skubios medicinos pagalbos tarnybą ar savo sveikatos priežiūros specialistą.

Mes norėtume turėti galimybę naudoti jūsų pateiktus duomenis tam, kad galėtume susisiekti su jumis dėl pasiūlymų, taip pat siųsti jums rinkodaros pasiūlymus apie mūsų produktus, paslaugas ir naujoves. Mes neabejotinai tai darysime tik turint jūsų sutikimą. Jeigu jūs nuspręsite neduoti sutikimo, jūs turite teisę tai padaryti ir mes nesusisieksime su jumis rinkodaros tikslais. Jeigu jūs dabar duodate sutikimą, jūs turite teisę bet kuriuo metu vėliau pakeisti ar atšaukti šį sutikimą, nedarant poveikio sutikimu grindžiamo duomenų tvarkymo iki sutikimo atšaukimo teisėtumui. Atšaukti sutikimą galite susisiekdami su mumis adresu [email protected]. Taip pat visuose mūsų naujienlaiškiuose pateikiama nuoroda ir informacija, kaip atsisakyti naujienlaiškių arba atlikti kitus veiksmus, susijusius su naujienlaiškių gavimu.