Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

12 smagių užkandžių vakarėliui

Pasikvietėte būrį svečių, tad dabar reiks patiekti jiems maisto. Prieš pradedami ruošti įprastą maistą vakarėliui, kuris ne visuomet yra tinkamas sergantiems diabetu, apsvarstykite galimybę patiekti tik sveikus užkandžius. Šie 12 užkandžių ir vieno kąsnio sumuštiniai patiks visiems, net ir nesergantiems diabetu.

Salsa padažas iš mangų
Saldus mangas, kreminis avokadas, rūgšti žalioji citrina ir aštrios Chalapos paprikos - viskas viename dubenėlyje. Gaukite receptą: http://www.diabeticgourmet.com/recipes/html/703.shtml

Naminis humusas
Humusą taip paprasta pagaminti, kad jo niekada nebepirksite parduotuvėje. Naminis humusas ypač sveikas, be to, nereikia jaudintis dėl konservantų ir dirbtinių dažiklių. Gaukite receptą: http://www.foodnetwork.com/recipes/alton-brown/hummus-for-real-recipe.html

Obuoliai, kriaušės ir sūris
Papjaustykite kelių rūšių obuolių ir kriaušių. Parinkite keletą neriebių sūrių, pavyzdžiui, fetą ar mocarelą. Išdėliokite ant lėkštės. Kaip paprasta! Gaukite receptą: http://www.health.com/health/gallery/0,,20306913_4,00.html

Lapinio kopūsto traškučiai
Net jei nesate lapinio kopūsto mėgėjas, šie ploni, traškūs ir sūrūs užkandžiai pakeitė ne vieno šios daržovės nemėgstančio žmogaus nuomonę. Lažinamės, kad šis užkandis ant stalo neužsibus. Gaukite receptą:
http://www.foodnetwork.com/recipes/melissa-darabian/crispy-kale-chips-recipe.html

Sūrūs pakepinti avinžirniai
Pasitraukite, spragėsiai. Galbūt norėsite šių aštrių skanėstų pagaminti itin didelį dubenį. Naudokite bet kokį sausą prieskonių mišinį - indišką karį, pikantiškus meksikietiškus ar net džiovintas žoleles su žiupsneliu aitriosios paprikos. Gaukite receptą:
http://www.fitsugar.com/Roasted-Garbanzo-Beans-Chickpeas-Recipe-9136958

Saldus mišinys vakarėliui
Riešutai, džiovinti vaisiai ir sveiki dirbsniai su šiek tiek rudojo cukraus įprastam užkandžių rinkiniui suteiks sveikesnę natą. Gaukite receptą.
http://www.diabeticlivingonline.com/recipe/appetizers-snacks/sweet-party-mix

Mažytės fritatos
Geroji fritatų pusė yra ta, kad į jas galima dėti bet ką. Norite sužinoti, kaip pagaminti jas mažytes? Kepkite keksiukų skardoje! Gaukite receptą:
http://www.foodnetwork.com/recipes/giada-de-laurentiis/mini-frittatas-recipe.html

Brokomolė
Tradicinei gvakamolei nieko netrūksta, tačiau jei norite nustebinti svečius, pabandykite ją pagaminti iš brokolių. Neriebi grietinė ar paprastas jogurtas suteiks kreminę konsistenciją. Gaukite receptą:
http://www.tasteofhome.com/recipes/-broccomole--dip

Mažytės kaprio salotos
Vyšninis pomidoras, nedidelis mocarelos rutuliukas ir vienas baziliko lapelis ant dantų krapštuko. Atrodo taip elegantiškai ir išradingai, kad prieš patiekdami norėsite nufotografuoti. Gaukite receptą:
http://zoomyummy.com/2012/05/29/mini-caprese-bites/

Vištiena su žemės riešutų padažu
Liesos keptos vištienos iešmeliai su aštriu žemės riešutų padažu. Šio ypatingo užkandžio tiesiog neįmanoma nemėgti. Gaukite receptą:
http://www.foodnetwork.com/recipes/tyler-florence/chicken-satay-with-peanut-sauce-recipe.html

Juodųjų pupelių pyragas be miltų
Pakeitus miltus juodosiomis pupelėmis, iškepsite purų ir tąsų pyragą su daugiau skaidulų ir baltymų. Be to, jis labai gardus. Gaukite receptą:
http://www.skinnytaste.com/2014/02/amazing-flour-less-brownies.html 

Dalytis

Įkelta pagal sritį: