Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Vaizdo įrašų instrukcijos

Dažniausiai užduodami klausimai

Duomenų apdorojimas

Accu-Chek Instant/Guide priklauso klasei 2B (IVDD), programėlė Accu-Chek Connect priskiriama klasei 2B (MDD), o portalas Accu-Chek Connect Online priskiriamas klasei 1 (MDD).

Gliukozės stebėjimo prietaisą (Accu-Chek Instant/Guide) naudoti privaloma, kad duomenis būtų galima analizuoti programėle ar internetiniame portale. Nepaisant to, visas tris dalis galima naudoti atskirai.

  • Gliukozės kiekio kraujyje matuoklis ACCU-CHEK Instant/Guide.
  • Programėlė mobiliesiems prietaisams ACCU-CHEK Connect: intuityvūs grafikai ir ataskaitos, įskaitant dienoraščio funkciją, boliuso patarėją ir nuotraukų funkciją.
  • Internetinis portalas ACCU-CHEK Connect Online kompiuteriui ir (ar) nešiojamajam kompiuteriui ir (ar) planšetiniam kompiuteriui: išsamūs grafikai ir ataskaitos.

Ne, Accu-Chek boliuso patarėjas programėlėje gliukozės kiekio kraujyje rezultatą į boliuso skaičiavimą įtrauks tik tada, jei gliukozės kiekio kraujyje rezultatas perduodamas belaidžiu būdu iš matuoklio Accu-Chek Instant/Guide. Diabetu sergantis asmuo rekomendaciją dėl angliavandenių boliuso gali gauti, įvedęs angliavandenių vertę, tačiau prietaisas atsižvelgs tik į suvestus angliavandenius.

Demonstracinės Accu-Chek Connect programėlės aktyvavimo kodas yra 41apx.

Šiuo atveju boliuso skaičiuoklė negali apskaičiuoti boliuso vertės. Vėl pasirodo ženklas matuoti gliukozės kiekį kraujyje arba ketonas.

Abiem atvejais nustatymai turėtų išlikti.

Kadangi visi Accu-Chek produktai vadovaujasi ta pačia logika, kaip ir boliuso skaičiuoklė, gliukozės kiekio kraujyje vertės pataisomos iki tikslinio diapazono vidutinės vertės.

Didžiausias duomenų kiekis, kurį galima perkelti iš matuoklio į programėlę yra 780 verčių (750 gliukozės kiekio kraujyje verčių ir 30 kontrolinių verčių). Tai atitinka didžiausią matuoklio atminties talpą. Programėlė iš gliukozės kiekio kraujyje matuoklio importuoja viską, kas nebuvo perduota anksčiau. Didžiausio verčių skaičiaus perdavimas gali užtrukti ilgiau (1–2 minutes).

Taip, tai galima padaryti tiesiogiai darant įrašą.

Žiūrėti daugiau klausimų šia tema
Still can't find what you need?

Norime išgirsti jūsų nuomonę!

PIRMYN