Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Apie mus

Bendrovė „Roche Diabetes Care, Inc.“, Accu-Chek gaminių gamintoja, yra didžiausias gliukozės kiekio kraujyje matavimo sistemų ir insulino pompų tiekėjas. Turėdami daugiau kaip 40 metų patirtį, siekiame padėti diabetu sergantiems žmonėms stebėti ir valdyti cukraus kiekį kraujyje, kad jie galėtų geriau kontroliuoti savo sveikatą.

Palaikome tvirtus santykius su sveikatos priežiūros specialistais, vyriausybėmis ir sveikatos priežiūros sistemos įstaigomis, todėl mūsų itin novatoriški gaminiai ir diabeto valdymo sprendimai patenkina įvairius ir besikeičiančius diabetu sergančių žmonių ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų poreikius. Nuolatos siekiame kurti naujus gaminius ir išteklius, kad galėtume geriau pritaikyti gliukozės kiekio kraujyje valdymą prie savo klientų gyvenimo būdo.

Indianapolyje įsikūrusi bendrovė „Roche“ garsėja savo istorija ir nuolatiniu inovacijų siekimu. Mūsų gaminiai ir paslaugos padeda gerinti gyvenimo kokybę. „Roche“ siūlo įvairių diagnostinių tyrimų ir sistemų, kurios svariai prisideda prie integruotų sveikatos priežiūros sprendimų novatoriškumo. Mūsų gaminiai apima įvairių ligų ankstyvą nustatymą, tikslinę patikrą, vertinimą ir stebėseną.

„Roche“ tapo didžiausiu paslaugų teikėju sveikatos priežiūros sektoriuje dėl savo neeilinio gebėjimo patenkinti klientų poreikius. Tuo rūpinasi talentingiausi ir labiausiai pasišventę žmonės mūsų pramonėje.