Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Ar kada nors galima elgtis grubiai?

Ar kada nors galima elgtis grubiai?
Konstatuokime akivaizdų faktą - dėl diabeto galime tapti kaprizingi. Diabetu nesergantys žmonės neretai klaidingai vertina Jūsų sveikatą. Šių dviejų jėgų susidūrimo atveju, galimybė ant ko nors išsikrauti gali būti LABAI viliojanti. Tačiau prieš atleisdami vadeles, pamąstykite apie šiuos klausimus.

Ar žmonės žino, kad Jūs ar Jūsų vaikas serga diabetu?
Daugelis Jūsų draugų ir šeimos narių tikriausiai žino apie ligą, tad tikėtina, kad jie šiek tiek nutuokia apie Jūsų poreikius. Tačiau pagalvokite apie Jus nepažįstančius žmones - bendradarbius ar bendramokslius, apsaugos darbuotojus oro uoste ar biurų pastate, padavėjus ir padavėjas. Negalite tikėtis, kad jie supras Jūsų poreikius, todėl apie juos pranešti turite Jūs. Tereikia pasakyti: „Aš sergu diabetu ir man reikia...", ir reikalai ims judėti reikiama linkme. Jei tai nepadeda, apsvarstykite galimybę kreiptis į teisininkus, priklausomai nuo aplinkybių.

Ar jie linki gero?
Jei draugas ar giminaitis perskaito straipsnį apie keistus „vaistus" nuo diabeto ir paskambina Jums pranešti gerosios naujienos? Arba Jus pakviečia vakarienės, kurios patiekaluose įtartinai mažai cukraus, tačiau vis tiek pilna angliavandenių. Akivaizdu, kad jie stengiasi, tačiau apie diabetą žino ne viską. Į tai žvelkite kaip į atviras duris ir papasakokite apie savo (ar savo vaiko) gyvenimą, sergant diabetu.

Ar kas nors tyčia spaudo Jūsų mygtukus?
Ar Jums yra sakę, kad Jūs arba Jūsų vaikas diabetu susirgo dėl Jūsų kaltės? Ar girdėjote klasikinį klausimą „Kodėl neslepi savo insulino pompos"? Et. Kaip akiplėšiška! Visuomet geriausia rinktis sunkesnį kelią ir pasakoti žmonėms apie diabetą, tačiau kartais tai gali atsibosti. Kai kada, ypač kai kas nors stengiasi Jus priversti jausti kaltę dėl diabeto, visiškai priimtina stačiokiškai jiems pasakyti, kad a) jie nesupranta diabeto, b) Jūs neklausėte jų nuomonės ir c) jie Jus skaudina. Tikimės, kad su tokia situacija susidurti niekada neteks, tačiau jei taip nutiktų, apgynę savo interesus, jausitės puikiai.

Pažiūrėkite, kaip Ashley iš „Fashionably Sweet" susitvarko su akiplėšiškais giminaičių ir nepažįstamųjų komentarais:http://fashionably-sweet.blogspot.com/2012/07/ill-take-rude-comments-for-500.html

Dalytis

Įkelta pagal sritį: