Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

5 būdai sekti maistą mySugr programėlėje

Maistas, puikusis maistas! Maistas praturtina gyvenimą ir suteikia jam skonio. Kiekvienam reikėtų turėti galimybę mėgautis tuo, ką jis valgo, įskaitant sergančiuosius diabetu. Žinoma, sergantieji diabetu turi daugiau galvoti apie tai, ką ir kada valgo, tačiau tai nereiškia, kad maistas negali tapti pramoga!

Programėlėje mySugr gausu patogių funkcijų, kurios padės Jums sekti savo mitybą, mokytis iš savo duomenų ir atpažinti modelius. Naudodamiesi įrankiais, pvz., fotografavimo funkcija ir pastabomis galėsite įrašyti vertingos informacijos apie tai, ką valgote. Be to, žymos ir išmaniosios paieškos funkcija reiškia, kad vos keliais palietimais lengvai rasite tai, ko ieškote. 

 Štai kaip maksimaliai išnaudoti maisto sekimą mySugr programėlėje...

 

1. Fotografavimo funkcija

Paveikslėlyje telpa tūkstantis žodžių, o Jūsų maisto nuotraukose pateikta vertingos informacijos ir duomenų, į kuriuos galite atsigręžti ir pasimokyti. Be to, jūs tapsite angliavandenių kiekio skaičiavimo žinovu, nes fotografavimo funkcija treniruoja Jūsų akį įvertinti maiste esančių angliavandenių kiekį. 

Norėdami kuo geriau išnaudoti fotografavimo funkciją:

  • įsitikinkite, kad nufotografuojate visą patiekalą. Tai bus Jums naudinga ilgalaikėje perspektyvoje: galėsite pasitikrinti, ar tinkamai įvertinote angliavandenius. 
  • prie kiekvienos nuotraukos pridėkite kontekstinę informaciją, įskaitant vietą, apskaičiuotą kiekį ir tikslų patiekalo aprašymą. Taip kitą kartą apsilankę mėgstamiausiame restorane, galite rasti jį senuose įrašuose, pasižiūrėti, ką būtent suvalgėte, kokia buvo dozė, ir kaip įvertinote tikslus. Patikrinkite cukraus kiekio kraujyje tendencijas diagramoje, kad sužinotumėte, ar pataikėte į dešimtuką!
  • Jums nereikia kiekvieną kartą daryti naujos nuotraukos (jei porcijos išliko maždaug tokios pačios).  Tiesiog įsitikinkite, kad įjungėte nustatymą „Išsaugoti nuotraukas nuotraukų programėlėje“, kad galėtumėte greitai pasirinkti nuotraukas iš bibliotekos, nereikia kiekvieną kartą fotografuoti iš naujo.
  • pridėkite nuotrauką PO valgio! Žurnalo įrašai gali būti pasenę, o tai reiškia, kad galite greitai nufotografuoti savo maistą ir ilgai nelaukdami valgyti. Įkelkite nuotrauką iš savo bibliotekos, o aprašyti patiekalą galite vėliau.

 

2. Žymos

mySugr diabeto stebėjimo programėlė suteikia Jums galimybę sukurti naują maisto žurnalo įrašą naudojantis patogiomis žymomis! Galite rinktis iš beveik 50 mažų piktogramų, apibūdinančių įvairias situacijas ir emocijas. Šios žymos padės Jums geriau suprasti kiekvieno įrašo aplinkybes. Jei reguliariai naudojate žymas, lengviau rasite modelius naudodamiesi išmaniosios paieškos funkcija.

 

3. Maisto rūšys

Daržovės, vaisiai, pieno produktai... Jei norite stebėti, kokį maistą valgote, galite lengvai jį sekti naudodamiesi funkcija „Maisto rūšis“. Tiesiog palieskite mažą lėkštės piktogramą programėlėje mySugr ir atsivers įvairių maisto produktų pasirinkimas. 

Šios maisto etiketės padės Jums geriau suprasti kiekvieno įrašo aplinkybes. Naudodamiesi išmaniosios paieškos funkcija, galite lengvai ieškoti maisto rūšies žymų ir atpažinti modelius.

 

4. Užrašai. Patiekalo aprašas

Papildykite savo duomenis kontekstine informacija, teksto lauke įvedę patiekalo aprašą. Taip galite lengvai sužinoti, kas, kur, kada ir kodėl. Kiekvienas žurnalo įrašas pasakoja istoriją, o kalbant apie diabetą, naudinga turėti kuo daugiau informacijos. Sužinokite viską, ką turite žinoti apie kiekvieną žurnalo įrašą, pridėję patiekalų aprašus, prie kurių galite sugrįžti.

 

5. Išsaugokite patiekalus

Išsaugokite patiekalus ir sužinokite, kaip jie veikia cukrų kraujyje. Labai patogu turėti surinktą informaciją apie mėgstamus patiekalus, kad tiksliai žinotumėte, kaip jie veikia cukraus kiekį kraujyje. Užregistruokite savo patiekalus programėlėje mySugr, bet kada prie jų sugrįžkite, ir lengvai mokykitės iš savo duomenų.

 

Svarbiausias patarimas! Išmaniosios paieškos funkcija

Programėlės mySugr išmaniosios paieškos funkcija padeda greičiau surasti svarbius duomenis. Prisimenate pirmiau aptartas patogias žymas? Maistą, kurį anksčiau pažymėjote, galite rasti naudodamiesi paieškos funkcija. Lengvai suraskite įvairius dalykus, pvz., maisto rūšis ir konkrečius patiekalus, ieškodami konkrečių žymų.  

 

Taigi, štai ir turite! Registruodami maistą programėlėje mySugr, valgydami galite atsisveikinti su sumaištimi ir netrukdomi mėgautis maistu. 

Accu-chek interneto svetainėje neteikiamos medicininės ar teisinės konsultacijos. Straipsniai nėra moksliniai straipsniai, jie skirti tik informacijai.

Interneto svetainėje pateikiama medicininė ar mitybos informacija nepakeičia profesionalios medikų konsultacijos, diagnozės ar gydymo. Visais klausimais, susijusiais su sveikatos būkle, visada pasitarkite su gydytoju arba sveikatos priežiūros paslaugų teikėju.

Dalytis

Įkelta pagal sritį: