Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Atsimenate savo pažadus? Laikykitės jų!

Pamąstykite apie įkvėpimą, kurį jautėte sausio mėn. pradžioje. Tikriausiai ketinote daugiau mankštintis, išbandyti naujus receptus, taupyti smulkius pinigus ar laikrodžio tikslumu matuoti cukraus kiekį kraujyje. Ar tai tebedarote? Jei ne, nesate vieni. Naujaisiais metais duotų pažadų vasario mėn. laikėsi vos 64 proc. žmonių. http://www.statisticbrain.com/new-years-resolution-statistics/  Jei motyvacija senka, pateikiame keletą pasiūlymų tikslams iš naujo įvertinti ir grįžti prie jų įgyvendinimo.

Ar pažadai buvo tinkami?
Ei, ne visiems patinka joga. Jei pažadėjote sau kartą per savaitę užsiimti joga, tačiau vėliau supratote, kad ji Jums nepatinka, nieko stebėtino, kad metėte lankyti užsiėmimus. Tas pat pasakytina apie važinėjimąsi kalnų dviračiais, mezgimą ar bet kurį kitą Jums netinkantį užsiėmimą. Pamąstykite apie savo sąrašą ir užduokite sau paprastą klausimą: „Ar man tai patinka?" Jei atsakymas yra „ne", ieškokite tokio pat sveiko ar įdomaus pakaitalo, pasižadėkite iš naujo ir judėkite pirmyn.

Papasakokite aplinkiniams
Laikant pažadus paslaptyje, išties gali būti paprasčiau jų atsisakyti. Apie tikslus pasakykite žmonėms, su kuriais dažniausiai bendraujate. Ne todėl, kad norėtumėte, jog jie ištisus metus Jus uitų dėl kiekvieno suvalgyto deserto, tačiau pasidalinus savo naujo gyvenimo būdo tikslais, jie gali Jums padėti juos įgyvendinti. Dar geriau būtų rasti žmonių, prisiėmusių tokius pat pažadus, kaip ir Jūs, veikite kartu ir stebėkite vienas kito pažangą.

Truputėlį sukčiaukite
Jei tikitės ištisus metus elgtis tobulai, iš anksto pasmerkiate save nesėkmei. Kiekvienam būna dienų, kai nesinori eiti į lauką ir mankštintis. Visi kartais atleidžiame vadeles ir užsisakome vakarienę išsinešti. Sau suteikta pertraukėlė veikia kaip slėgio vožtuvas, dėl kurio galite judėti teisinga kryptimi.

Naujai pažvelkite į kalendorių
Sausio mėn. nėra vienintelis mėnuo, įkvepiantis gyvenimą pokyčiams. Pagalvokite apie pavasarį - dienos ilgėja, oras galiausiai atšyla, o Jūs prieš pavasarį tvarkotės namus. Tai puikus laikas pagalvoti apie pažadus. O kaip dėl rudens? Vasaros linksmybės eina į pabaigą, žmonės grįžta į mokslus - tai taip pat nuostabus metų laikas sulėtinti tempą ir pradėti ką nors iš naujo. Tiesą sakant, pirmoji kiekvieno mėnesio diena gali būti postūmiu nuspausti pažadų perkrovimo mygtuką.

Dalytis

Įkelta pagal sritį: