Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

mySugr programėlės ataskaita. Kaip ja naudotis?

Mūsų ataskaitose pateikiama Jūsų duomenų apie diabetą apžvalga. Ji suteikia galimybę lengviau išanalizuoti savo duomenis ir nustatyti modelius. Pasidalykite savo ataskaita su gydytoju el. paštu arba atidžiau peržiūrėkite tam tikrus laikotarpius!

Jūs taip sunkiai dirbote registruodami duomenis, ir dabar programėlėje turite puikų jų rinkinį. Peržiūrėjote analizę, kuri parodė, kaip jums sekasi, tačiau visada galima sužinoti dar daugiau!

Taigi, kodėl negavus savo duomenų iš telefono ir tiesiai į rankas? Taip, Jūs teisingai supratote, šiandien mes kalbame apie ataskaitas.

Kuris ataskaitos formatas Jums tinka?

mySugr programėlėje būna trijų formatų ataskaitos: CSV, Excel ir PDF!

CSV

Tai neapdorotas formatas, jis yra nemokamas ir skirtas profesionaliems naudotojams.

Keliais paspaudimais Jūs netgi galite paversti jį Excel formatu (štai gera internetinė pamoka , kuri gali padėti).

Ji skirta patyrusiems specialistams, kurių yra tarp jūsų.

Excel

Tai vienu žingsniu toliau nuo CSV, kai kuriuos darbus jau atlikome už Jus.

Šio formato pranašumas yra tas, kad jūs galite visiškai laisvai tvarkyti savo skaičius bet kokiu būdu! Sąsajų tarp Jūsų suvartotų angliavandenių ir vidutinio cukraus kiekio kraujyje pasiskirstymo, hiperglikemijos  pasiskirstymo per dieną skaičiavimai...  visa tai įmanoma!

Tai skirta tiems, kurie turi duomenų mokslininko sielą.

PDF

Čia visą darbą padarėme už Jus. Pateikiame švarią ir lengvai suprantamą gražiai apipavidalintą ataskaitą.

Šį formatą sukūrėme bendradarbiaudami su specialistais, kasdien dirbančiais su diabeto duomenimis, ir jų indėlio dėka padarėme ataskaitą, sumaketuotą kaip tradicinis žurnalas. Toks dizainas suteikia galimybę lengvai pastebėti modelius, kadangi kiekvienos savaitės dienos laikas yra nuosekliai išdėstytas puslapyje iš viršaus į apačią.

Ši ataskaitos forma puikiai tinka lankantis pas gydytoją.

Pirmyn! Išbandykite jas visas ir pamatysite, kuri labiausiai atitinka Jūsų poreikius!

Kiekviena iš jų turi savo privalumų ir trūkumų: CSV ir Excel formatas suteikia daugiau laisvės formuoti duomenis, tačiau norint tai atlikti reikia tam tikrų įgūdžių ir žinių. tuo tarpu PDF formatas suteikia galimybę greitai ir lengvai peržiūrėti duomenis be jokio papildomo darbo, tačiau prarandate šiek tiek lankstumo.

Kaip galiu gauti savo ataskaitą?

Tai lengvoji dalis! Ataskaitos pateikiamos bet kuriuo metu jų paprašius. Jei norite gauti ataskaitą, mySugr meniu palieskite „Ataskaitos“. Čia galite pasirinkti:

  • ataskaitos formatą – tiesiog palieskite, kad pamatytumėte sąrašą ir pasirinkite savo mėgstamiausią.
  • Laikotarpį galite pasirinkti iš anksto apibrėžtų (2 savaitės arba 3 mėnesiai) arba nustatyti pasirinktą dienų skaičių (mySugr Pro). Tiesiog palieskite datas ir pasirinkite norimą intervalą.
  • Ataskaitą iškart galite peržiūrėti telefone ar gauti el. paštu. Parsisiųkite ją sau, nusiųskite savo gydytojui ar bet kuriam kitam asmeniui, kuris nori susipažinti su Jūsų duomenimis apie diabetą!

(Pastaba. PDF ir Excel ataskaitų formatai ir pasirinktos datos yra mySugr Pro ypatybės). Dabar, kai jau išsprendėme logistikos klausimus, panagrinėsime naudojimo atvejį.

Kaip nepaklysti ataskaitoje?

Kaip čia matote, ataskaitos rengiamos pagal savaites. Viršuje yra kiekvienos savaitės apibendrinimas. Jame pateikta trumpa tos savaitės diabeto valdymo apžvalga, kuri gali padėti greitai palyginti informaciją su kitomis savaitėmis.
Jei eksportuojate trijų mėnesių ataskaitą, kurioje gali būti daug duomenų, geras būdas atsirinkti informaciją, kuriai reikia skirti dėmesio, yra peržiūrėti raudonai pažymėtas savaites.
Lengva palyginti kiekvieną dieną. Jos yra „sudėtos“ viena ant kitos, todėl žiūrėdami iš viršaus į apačią matysite, pavyzdžiui, visus savo pusryčius.
Jei visas stulpelis yra raudonas, gali būti, kad yra tam tikras dienos metas, kurį reikia sureguliuoti.
Vėlgi, galite žvilgtelėti į paskutinį stulpelį, kuriame pateiktas dienos vidurkis, ir sužinosite, ar yra tam tikra savaitės diena, kuriai reikia skirti papildomo dėmesio.

Strategija

Vienas iš būdų yra nustatyti, kurie stulpeliai atitinka Jūsų patiekalus ir laiką po valgio – taip galite greitai įvertinti, ar tinkamai juos valdėte. Tokį patį palyginimą galite atlikti pagal cukraus kiekį kraujyje prieš ir po miego, ir tai gali padėti optimizuoti Jūsų bazinę ar ilgalaikę insulino dozę.
Kiekvienos dienos apačioje pateiktos pastabos, žymos ir išsamūs aprašymai yra tam, kad padėtų Jums suvokti problemas, kurias pastebėjote nagrinėdami ataskaitą. Jie gali padėti atrinkti dienas, kuriomis vyko ypatingi renginiai, ir skirti joms dėmesio.
Veiklos eilutėje peržiūrėkite dienas, kuriomis mankštinotės, ir pamatysite, kaip jas valdėte. Taip pat analizavote ir cukraus kiekį kraujyje prieš ir po valgio, taigi, naudodamiesi žymomis ir užrašais galite išsiaiškinti, kas galėjo turėti įtakos tam tikrai Jūsų veiklai.
Taigi, gera žinia yra ta, kad atspausdintoje ataskaitoje galite laisvai bet ką apibraukti, pažymėti ir pakomentuoti.
Mes padarėme viską, kad būtų lengva analizuoti duomenis vos žvilgtelėjus, tačiau mes neįsižeisime, jei galėsite ataskaitas savaip patobulinti! Taigi pirmyn, nupieškite audringą debesį šalia blogų dienų ir suteikite meilės žaliosioms.

Jums, Kapitone

Esate savo likimo šeimininkas ir savo kasos kapitonas. Ne kiekvienas gali tai pasakyti.
Ataskaitos skirtos tam, kad galėtumėte apsvarstyti savo gydymo sprendimus. Jos naudojamos kaip pagalbinė priemonė lankantis pas gydytoją, kad pokalbis būtų konstruktyvesnis. Apie tai, kaip padaryti apsilankymus pas gydytoją veiksmingesnius, galima dar daug ką papasakoti, ir apie tai netrukus kalbėsime daugiau. 

Dalytis

Įkelta pagal sritį: