Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
teksto dydisaaa
Lithuania
hamburger overlay

Kaip naudotis mySugr analize

Jūs stropiai registravote savo duomenis apie diabetą. Pirmasis pastebėtas atlygis yra geresnė savijauta. Antrasis – švarus ir gerai užpildytas žurnalas su duomenimis. Daugybė duomenų...

Padėsiu Jums nepaklysti šioje duomenų jūroje naudojantis mySugr analizės funkcija. Pasirengę? Pripažįstu, kad su duomenimis nedraugauju. Mes nesutariame. Nesu žmogus, kuris mėgsta duomenis. Puikiai tinka diabetui, tiesa? Nepaisant to, mums labai svarbu įvertinti su diabetu susijusius duomenis, nes iš to galime daug ko išmokti ir pagerinti savo terapiją.

Ar mySugr įrašai tikrai tokie svarbūs?

Taip, tikrai svarbus kiekvienas įrašas. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo prasmingesnė bus analizė. Analizė (ir kai kurie duomenys, pvz., Jūsų įrašai) Jums greitai ir paprastai parodys, kokia pastaruoju metu buvo Jūsų diabeto terapija. Ar elgesys pastarosiomis dienomis, savaitėmis, mėnesiais buvo tinkamas?

Pristatome mySugr analizės funkciją

Atsakymas yra už vos kelių „brūkštelėjimų“. Norėdami patekti į analizę, pradiniame lange tiesiog braukite kairėn. Dabar pirmajame lange galite pamatyti paskutinių 7 dienų vidurkius. Braukite toliau, kad pamatytumėte 14, 30 ir 90 dienų duomenis.

Pasirengę žvilgtelėti į pavyzdį?

Pažvelkime į 90 dienų ar ketvirčio analizę. Aš asmeniškai ją mėgstu labiausiai – ji labai naudinga sėdint gydytojo kabinete.

Mes matome:

  • savo diabeto monstrą,
  • laikotarpį,
  • gliukozės kiekio kraujyje vidurkį,
  • standartinį nuokrypį,
  • hiperglikemijos ir hipoglikemijos atvejų skaičių (pagal Jūsų tikslus),
  • vidutinį angliavandenių kiekį per dieną,
  • vidutinį boliuso insuliną per dieną
  • visą veiklą.

Man visada ypač įdomus hiperglikemijos ir hipoglikemijos atvejų pasiskirstymas. Labai didžiuojuosi, kai šie rodikliai būna gana subalansuoti. Dabar paslinkite ekraną kiek žemiau ir rasite kiekvieno ketvirčio grafiką.

Ketvirčio analizės grafike taškai rodo Jūsų savaitės vidurkį. Jūs jau pripratote prie spalvų kodavimo ir žinote, kad jei jūsų vidurkis atitinka Jūsų tikslą, taškas yra žalias.

Atrodo gražiai, bet ar yra ir skaičių?

Žinoma, be abejonės. Ar matote tą intriguojančią mažą rodyklę kiekvieno grafiko segmento viršuje, dešinėje? Ar atspėsite, kas nutinka ją palietus? Pamėginkite! Čia yra visa atitinkamo bloko statistika. Taip pat rasite boliuso (bazinį) (arba ilgai veikiančio) insulino santykį bei maisto ir korekcinio insulino santykį. Šie santykiai gali padėti Jums nuspręsti, ar reikia koreguoti bazinius rodiklius, ar ieškoti modelių, kuriuose galbūt turite daug ką ištaisyti. Be to, galiu vilkti grafikus aukštyn ir žemyn ir palyginti kiekvieną ketvirtį su paskutiniuoju. Ar pastebėjote, kaip viršutinė statistikos eilutė „prilimpa“, kad ją būtų lengva palyginti? Tie patys principai taikomi 7, 14 arba 30 dienų analizei. Paprasta, greita ir aišku.

Ar ko nors pasigedote?

Facebook komentare parašykite, ar žaidėte su analize? Kas Jums patiko? Kurias dalis dažniausiai naudojate ir kaip? Ko pasigedote?

Dalytis

Įkelta pagal sritį: