Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Apžvalga

„Roche" džiaugiasi, galėdami pasiūlyti paslaugas, skirtas sveikatos priežiūros profesionalams. Prašome skaityti toliau, jei norite sužinoti apie tinkamiausią pagalbą jums.

Duomenų tvarkymas

Accu-Chek 360° View
Accu-Chek 360˚ View yra paprastas popieriuje užrašytais duomenimis paremtas metodas, leidžiantis diabetu sergantiems žmonėms užrašyti tris dienas iš eilės (septynis kartus per dieną iš anksto numatytu laiku ) savo glikemijos rezultatus. Toks struktūrizuotas matavimas vizualizuoja gliukozės koncentracijos kitimus 3 dienų laikotarpiu, o tai padeda geriau suprasti ir įvertinti esamą diabeto kontrolę ir parinkti teisingus tolimesnius terapinius sprendimus.

Accu-Chek Smart Pix
Accu-Chek Smart Pix yra tiesiogiai prie kompiuterio jungiamas prietaisas, naudojamas analizuoti gliukozės kiekio kraujyje bei insulino bolusų duomenis iš visų Accu-Chek matuoklių ir insulino pompų. Duomenys pateikiami kompiuteryje įvairių lengvai suprantamų ataskaitų forma. Diabeto kontrolės duomenys - kaip ant delno.

Į viršų

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.