Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Taisyklinga mityba

Jums, kaip asmeniui sergančiam diabetu, kiekvieną dieną reikia priimti svarbių su maistu susijusių sprendimų. Tai, ką jūs valgote, turi daugiau įtakos gliukozės kiekiui jūsų kraujyje nei kiti jūsų veiksmai.

Šį kasdienį iššūkį jūs galite priimti planuodami valgymus. Turėdami maitinimosi planą, jūs galėsite rinktis, ką valgysite namie, ką pirksite parduotuvėje ar ką pietums valgysite išvykę. Bendradarbiaudami su savo sveikatos apsaugos specialistu ir mokydamiesi apie maitinimąsi bei maisto poveikį kraujo gliukozei, jūs galite paversti maitinimosi planavimą maloniu užsiėmimu.

Dauguma maisto, prieš patekdamas į kraujotaką, virsta į kraujo gliukozę. Tada insulinas padeda kraujo gliukozei iš kraujotakos patekti į jūsų kūno ląsteles - nuo smegenų iki raumenų, kur ji yra paverčiama energija. Be insulino, atveriančio kelią gliukozei į ląsteles, jūsų kūnas negauna būtino maitinimo, o gliukozė pasilieka jūsų kraujotakos sistemoje.

Jums valgant, jūs papildote „degalais" savo kūną. Štai kodėl, jums pavalgius, padidėja gliukozės kiekis kraujyje, ir štai kodėl daug diabetu sergančių žmonių naudoja insuliną panašiai tuo pačiu metu, kaip ir valgo. Insulinas perneša jūsų kraujotakoje esančią gliukozę į ląsteles, kur jis gali būti panaudotas.

Ką, kada ir kokį kiekį valgote vaidina esminį vaidmenį, palaikant gliukozės kiekį, nustatytą jums sveikatos apsaugos specialistų.

Maisto planavimas

Maisto planavimo tikslas yra kontroliuoti gliukozės kiekį kraujyje, išlaikyti normalų kūno svorį ir gerai jaustis. Jūsų sveikatos apsaugos specialistas gali padėti jums suplanuoti maitinimąsi, patardamas reikiamą maisto kiekį, rūšį ir valgymo laiką.

Skirtingos maisto rūšys jūsų kūną veikia skirtingai. Stebint tai, ką jūs valgote, kada jūs valgote ir kiek valgote, ir nuolat tiriant kraują, jums ir jūsų sveikatos apsaugos specialistui gali būti paprasčiau suprasti, kaip valgomas maistas veikia gliukozės kiekį jūsų kraujyje.

Rengdami savo maitinimosi planą, galvokite apie patiekalus, kuriuos paprastai valgote. Vienas iš būdų, kaip tai sužinoti, yra parengti sąrašą visko, ką jūs valgėte per 3 dienas. Užbaigus sąrašą, kartu su savo sveikatos apsaugos specialistu išanalizuokite. Tuomet savęs paklauskite šių dalykų:

  • Kokie patiekalai man labiausiai patinka?
  • Ar yra „problematiškų patiekalų", kurie yra nesveiki, ar kurių valgau per daug?
  • Kokio dydžio yra mano maisto porcijos?
  • Ar dažnai aš valgau?
  • Ar dažnai aš persivalgau?
  • Ar yra toks dienos metas, kai man yra sudėtingiausia laikytis maitinimosi plano?

Valgymas reguliariais intervalais suteikia jūsų kūnui galimybę tarp valgių sunaudoti kraujyje esančią gliukozę. Įprasta, kad turite valgyti kas 4 ar 5 valandas. Praleidus valgį, gresia persivalgyti kito valgio metu, dėl ko gliukozės kiekis kraujyje bus didesnis.

Jei prieš valgį gliukozės kiekis jūsų kraujyje yra didelis, prieš tirdamas ar valgydamas, palaukite apie valandą. Jei naudojate insuliną, pasikalbėkite su savo sveikatos apsaugos specialistu apie insulino naudojimą kartu su maistu ar užkandžiais.

 

Siūlome parsisiųsti leidinį „Ką ir kiek valgyti" PDF formate.

Į viršų
Garantija visam gyvenimui

Sugedus Jūsų matuokliui arba kraujo mėginių ėmimo įtaisui, mes jį pakeisime nauju be jokio mokesčio.

Jei turite klausimų apie naudojimąsi Accu-chek matuokliais, gliukozės kiekio kraujyje atlikimą skambinkite mums nemokamu klientų informacijos telefonu 8-800-20011.

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.