Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Diabeto komplikacijų terapija

Jau tikriausiai žinote, kad gliukozės kiekio kraujyje kontrolė yra svarbi, siekiant išvengti hipoglikemijos ir hiperglikemijos, t. y. per mažo ir per didelio gliukozės kiekio kraujyje.

Stebėdami savo gliukozės kiekį kraujyje, galite atidėti ar užkirsti kelią ilgalaikėms komplikacijoms. Didelis gliukozės kiekis kraujyje gali pažeisti daugelį jūsų kūno dalių, įskaitant akis, širdį ir kojų pirštus. Svarbu žinoti, kad jūs kartu su savo sveikatos apsaugos specialistu galite sumažinti ar net užkirsti kelią diabeto komplikacijoms. 

Šiame tinklalapyje yra pateikta keletas dažnesnių diabeto komplikacijų, jų simptomų ir gydymo būdų bei keletas pasiūlymų, kuriuos jūsų sveikatos apsaugos specialistas gali rekomenduoti rizikai sumažinti.

Pėdų problemos

Kasdienė pėdų priežiūra yra svarbi kiekvienam diabetu sergančiam asmeniui. Didelis gliukozės kiekis kraujyje gali pažeisti kraujagysles, kuriomis į kojas ir pėdas keliauja deguonis ir maitinamosios medžiagos. Tai gali lemti nervų pažeidimus, blogą cirkuliaciją, infekcijas ir pėdos deformaciją.

Diabetas dažnai asocijuojasi su pėdų ir amputacijos problemomis. Daugiau kaip 60 % apatinių galūnių amputacijų, neskaičiuojant atvejų, kuriuos sukėlė nelaimingi atsitikimai ar traumos, yra atliekamos diabetu sergantiems žmonėms1.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį

Amerikos diabeto asociacija pataria pasitikrinti pėdas bent kartą per metus arba dar dažniau, jei turite pėdų problemų2. Jei pastebėjote kurį nors iš toliau pateiktų simptomų, kreipkitės į jus prižiūrintį sveikatos apsaugos specialistą3:

• Sumažėjęs skausmo pojūtis ar jautrumas kojoje ar pėdoje
• Suskilinėjusi ar įplyšusi oda
• Įaugę nagai
• Pėdos formos pakitimai
• Nuospaudos ir karpos


Kaip prižiūrėti pėdas diabetu sergančiam žmogui

Kiekvieną dieną prižiūrėdami savo pėdas bei klausydami sveikatos priežiūros specialisto patarimų normaliam lygiui kraujyje palaikyti, jūs galite užkirsti kelią ilgalaikėms komplikacijoms. Jūsų pėdos ir kojų pirštai bus sveiki, jei laikykitės toliau pateiktų paprastų rekomendacijų: <4 išnaša>

• Reguliariai pasitikrinkite savo pėdas
• Dėvėkite tinkamą, patogią avalynę
• Kasdien plaukite pėdas muilu ir šiltu vandeniu
• Kirpkite kojų nagus tiesiai ir ne per daug trumpai

 

 

 

 

 Parsisiųsti lankstinuką 

 

 

 

 

 

Į viršų

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.