Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Stebėjimas

Gliukozės kiekio kraujyje kontrolė yra labai svarbi suvaldant diabetą. Reguliariai tikrinantis gliukozės kiekį kraujyje, galima stebėti valgymo plano, fizinio aktyvumo ir vaistų poveikį jūsų būklei.

Norint pačiam pasimatuoti gliukozės kiekį kraujyje, jums reikės gliukozės kiekio kraujyje matuoklio, tyrimo juostelės ir lanceto. Tada atlikite šiuos žingsnius1:

  • Nusiplaukite ir nusausinkite rankas. Šiltas vanduo padės kraujui geriau tekėti.
  • Įdurkite į pirštą su lancetu, kad išbėgtų lašas kraujo.
  • Pagal instrukcijas užtepkite kraują ant tyrimo juostelės.
  • Kelias sekundes palaukite rezultato.
  • Tinkamai išmeskite panaudotą lancetą ir tyrimo juostelę.

Kraujas lengviau išbėgs, jei laikykitės instrukcijų, pridėtų prie matavimo prietaiso. Paprastai nurodoma papurtyti plaštakas ar švelniai kelis kartus spustelėti pirštą. Įprasčiausia kraują imti iš piršto galiuko, tačiau įmanoma kraują paimti ir iš alternatyvios  vietos . Kiti tyrimų bei stebėjimo metodai atsižvelgia į ilgalaikį gliukozės kiekį jūsų kraujyje. HbA1c (glikuoto / glikozilinto hemoglobino) tyrimas leidžia nustatyti jūsų vidutinį gliukozės kiekį kraujyje per paskutinius 2 ar 3 mėnesius.

1. Joslin Diabeto Centras. „Blood glucose monitoring: your tool for diabetes control". Galima rasti: http://www.joslin.org/managing_your_diabetes_650.asp. Duomenys paimti spalio 16, 2008.
2. Amerikos Diabeto Asociacija. „A1C test". Galima rasti:
http://www.diabetes.org/type-1-diabetes/a1c-test.jsp. Duomenys paimti spalio 11, 2008.

Kraujo iš alternatyvios vietos testavimas (AVT)

Kai kurie gliukozės kiekio kraujyje matuokliai leidžia naudoti kraujo pavyzdžius iš kitų kūno vietų - delno, dilbio, žasto, šlaunies ar blauzdos. Tirti kraują iš alternatyvios vietos ne visada tinka. Kraujas iš piršto galiuko greitai parodo gliukozės kiekio svyravimus, o kraujas iš kitos vietos - ne visada, todėl galite gauti ne visai tikslų rezultatą.<išnaša 1> Prieš pasirinkdami kitą kraujo paėmimo vietą, pasikonsultuokite su sveikatos priežiūros specialistu.

Alternatyvios vietos tyrimas (KAVT) gali būti rekomenduojamas, kai gliukozės kiekis kraujyje stabilus, tai yra prieš valgį ar prieš miegą. KAVT nerekomenduotinas, kai gliukozės kiekis kraujyje nepastovus, tarkime, tuoj po valgio ar fizinės veiklos.

Niekada neignoruokite žemo ar aukšto gliukozės kiekio kraujyje simptomų. Jei gliukozės kiekio kraujyje tyrimas neatitinka jūsų savijautos, pakartokite tyrimą su krauju iš piršto galiuko, patikrindami rezultatą.

Į viršų

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.