Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Rūpinimasis artimaisiais

Šeimos nariui ar mylimam žmogui susirgus diabetu, tai paveikia visą šeimą. Jūs norite padaryti viską, kas įmanoma, kad padėtumėte savo artimajam. Kuo daugiau žinosite apie šią ligą, tuo daugiau supratimo ir paramos suteiksite.

Čia galite sužinoti, kaip diabetas paveikia vaiką, paauglį ar suaugusįjį fiziškai, socialiai ir emociškai.

Tie, kurie rūpinasi sergančiais šeimos nariais, atlieka esminį vaidmenį tvarkantis su diabetu. Jūs galite suprasti sergančio artimojo poreikius taip pat ar net geriau negu jis pats. Mes tikimės, kad ši informacija leis jums įgyti dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Rūpinimasis vaiku

Diabeto diagnozė neturėtų pakenkti jūsų vaiko gyvenimo kokybei. Jūs ir jūsų vaikas daugeliui metų prisiimsite papildomos atsakomybės, tačiau disciplinos įprotis gali veikti jūsų vaiko labui.

Jei esate kūdikio ar mažo vaiko tėvai, jūsų vaiko diagnozė gali paveikti jus daug smarkiau nei jį patį. Galų gale, vaikas visiškai priklausomas nuo jūsų, ne vien gydant diabetą .Net kai jūsų vaikas pradės vaikščioti ir kalbėti, diabetas tebus labai maža jo pasaulio dalis. Vaikai gyvena šia akimirka. Kraujo patikrinimas ar injekcija, sukėlusi tiek ašarų ryte, būna tučtuojau pamirštama.

Ir jūsų pačių labui, ir dėl vaiko sveikatos, išnaudokite visas progas sužinoti kuo daugiau. Įsitraukite į vietinę paramos grupę, kur galėtumėte susipažinti su kitomis šeimomis, kasdien patiriančiomis tokius pačius sunkumus. Rūpinkitės savimi. Diabetas yra atsakomybė kiekvieną dieną, kartais - ir kiekvieną valandą, todėl nesirūpindami savimi, galite pervargti.

Kalbėjimas su vaiku

Tik jūs patys žinosite, kiek informacijos suteikti savo vaikui, ir kada jis bus pasiruošęs sužinoti daugiau. Iš pradžių jiems tikriausiai užteks žinoti, kad kraujyje yra per daug gliukozės, ir reikia insulino, kad su juo susidorotų.

Tačiau rekomenduojama pradėti kalbėti apie diabetą ir jūsų jausmus anksti. Koncentruokitės į faktus apie gliukozės kiekį kraujyje ir injekcijas - netgi kūdikiai supranta mūsų emocijas, kurios gali atskleisti daug daugiau negu sakomi žodžiai.

Patarimai, kaip rūpintis savo vaiku

  • Išklausykite savo vaiką. Ar yra dalykų, kurių jis ar ji nesupranta?
  • Rūpestingai rinkite žodžius. Nevadinkite gliukozės kiekio kraujyje ar matavimų „blogais" ar „gerais", geriau sakykite „aukštas", „žemas" ar „normalus".
  • Padrąsinkite savo vaiką, pagirkite, jei drąsiai iškenčia tyrimą ar injekciją.
  • Palydėkite tyrimus ir injekcijas šiluma ir meile. Apkabinimas pamatavus gliukozės kiekį kraujyje gali daug reikšti.
  • Leiskite vaikui dalyvauti procese, tegul jis išrenka pirštą tyrimui ir pats jį patrina po tyrimo.
  • Reguliariai keiskite injekcijų vietą. Idealiu atveju, neturėtumėte leisti į tą pačią vietą dažniau negu kartą per 30 dienų.
  • Prieš tyrmą viską paruoškite. Procesas turi būti greitas ir ramus. Kuo mažiau jūs nervinsitės, tuo mažiau nervinsis ir jūsų vaikas.
  • Bendradarbiaukite su sveikatos priežiūros specialistu, sudarydami valgymo, tyrimo ir gydymo planą, pritaikytą jūsų vaikui.

 

Į viršų

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.