Accu-Chek® - Live life. The way you want.

TEKSTO DYDIS: Decrease Text Size Increase Text Size

Sveiki atvykę! Prisijungti | Registruotis

Ši informacija prieinama tik registruotiems
vartotojams. Norėdami ją matyti
prisiregistruokite

Uždaryti X

Forget Password

Invalid email address. Please try again.

Please provide the email address for your
account and we will email you password.

Password Sent

An email with your password has been sent to
[email address].

Mokomieji pagalbiniai įrankiai

Pirmajame pagalbinių įrankių rinkinyje yra angliavandenių skaičiuoklis (parduodamas nuo vasario pabaigos), KMI matavimo vadovas ir apklausa apie diabetą. Tai gali būti naudinga kai kurioms konsultacijoms..

Spustelėkite čia norėdami pasinaudoti mokomaisiais pagalbiniais įrankiais

Profesionalams

Accu-Chek siūlo daug naujausiomis technologijomis paremtų paslaugų pirminės ir antrinės slaugos sektorių sveikatos priežiūros specialistams. Norėdami peržvelgti informacijos tvarkymo sistemas ir nuotolinio mokymo paslaugas, paspauskite nuorodą.

Plačiau

Dalintis

Uždaryti X

Rekomenduoti tinklalapį el.paštu

Email format janesmith@isp.com not recognized.
Please correct.

Looking to sign-up to receive email? Click here

Tip: to send to multiple recipients, separate email addresses with commas.

Gydymas

Diabetas yra nepagydoma liga, bet jis suvaldomas. Tinkamai gydant, galima sumažinti diabeto komplikacijas ar net visai užkirsti joms kelią. Įprastinis diabeto gydymas yra insulino injekcijos, geriamieji vaistai, dieta ir fiziniai pratimai. Bendradarbiaukite su savo sveikatos priežiūros specialistų komanda, kad sukurtumėte tinkamiausią gydymo planą jums.

Ilgalaikis aukštas gliukozės kiekis kraujyje gali sukelti sveikatos problemų. Diabetas siejamas su1:

  • Širdies ligomis
  • Infarktu
  • Inkstų ligomis
  • Nervų pažeidimais
  • Virškinimo sutrikimais
  • Akių ligomis
  • Dantų ir dantenų rūpesčiais

Galite užkirsti kelią sveikatos problemoms, palaikydami tinkamą gliukozės kiekį kraujyje ir nuolat jį stebėdami.
Pirmasis žingsnis - rinktis tinkamą maistą ir palaikyti fizinį aktyvumą. Jei negalite pasiekti planinio gliukozės kiekio kraujyje laikydamiesi dietos ir sportuodami, jūsų gydytojas gali išrašyti jums medikamentų. Vaistai priklausys nuo to, koks jūsų diabeto tipas, dienotvarkė ir sveikatos būklė.

1. National Diabetes Information Clearinghouse. Diabetes, Heart Disease, and Stroke. Galima  rasti: http://diabetes.niddk.nih.gov/dm/pubs/stroke/#connection. Duomenys paimti lapkričio 11, 2008.
2. Endocrine Today. Use of SMBG results is needed for successful outcomes. Galima rasti:
http://www.endocrinetoday.com/view.aspx?rid=30180. Duomenys paimti lapkričio 13, 2008.

Geriamieji medikamentai

Daugelio žmonių, sergančių antrojo tipo diabetu, kasa vis dar pagamina insulino, tačiau arba jo nepakanka, arba kūnas jo neįsisavina ir efektyviai nepanaudoja.

Dažnai sveikatos priežiūros specialistai iš pradžių skiria diabetu sergantiems pacientams dietą ir fizinius pratimus. Jei to nepakanka, išrašo geriamųjų medikamentų. Jei medikamentai nepadeda suvaldyti gliukozės kiekio kraujyje, asmens gydymui gali būti skiriamas ir insulinas.

Šiuolaikiniai geriamieji antidiabetiniai vaistai leidžia įvairesnį antrojo tipo diabeto gydymą. Įvairūs medikamentai veikia skirtingais būdais, todėl sveikatos priežiūros specialistai gali juos derinti, siekdami geresnių rezultatų. Vartojant geriamuosius antidiabetinius medikamentus, rekomenduojama dažnai tikrintis gliukozės kiekį kraujyje. Tai padės jums suprasti, ar medikamentai tinkamai veikia. 

Į viršų

Šioje svetainėje pateikiama informacija apie produktus, skirtus įvairioms auditorijoms, ir joje gali būti produktų informacijos, kitu būdu neprieinamos ar negaliojančios jūsų šalyje. Atminkite, kad mes neprisiimame jokios atsakomybės už gavimą tokios informacijos, kuri gali nesiderinti su kokiomis nors galiojančiomis teisinėmis procedūromis, nuostatais, registravimu ar naudojimu jūsų šalyje.